Naprawa Nintendo Switch za darmo! I to u producenta!; Nowy Switch już w rękach deweloperów. Kiedy premiera?; Konsola Nintendo Switch pomogła odnaleźć porwaną 15-latkę
164
Views

O kolejnej konsoli japońskiego producenta mówi się coraz głośniej. Teraz pojawiły się plotki, które sugerują, że następca Nintendo Switch zadebiutuje w pierwszym kwartale przyszłego roku. Czy tak naprawdę się stanie?

Następca Nintendo Switch coraz bliżej

Przecieków i plotek dotyczących nowej konsoli Nintendo pojawia się w ostatnim czasie zdecydowanie więcej. Wszystko zaczęło się od dokumentu przedstawionego przez Microsoft podczas rozprawy dot. przejęcia Activision-Blizzard, w której wspomniano, że następca Nintendo Switch będzie tak wydajny, jak PlayStation 4 i Xbox One.

Naprawa Nintendo Switch za darmo! I to u producenta!; Nowa konsola Nintendo potężna. Tak jak PS i Xbox!; Nowy Switch już w rękach deweloperów. Kiedy premiera?; Następca Nintendo Switch zadebiutuje w Q1 2024 roku
Nowy Switch jest coraż bliżej premiery? Wszystko na to wskazuje! Fot. MenWorld

Potem pojawiła się informacja, że następca Nintendo Switch trafił już do deweloperów, którzy zajmują się oczywiście produkcją gier dla nowej konsoli japońskiego producenta. Teraz dowiedzieliśmy się o tym, kiedy możemy spodziewać się premiery urządzenia!

Przeczytaj także: Nowy Switch już w rękach deweloperów. Kiedy premiera?

Kiedy premiera nowej konsoli japońskiego giganta?

Na subreddicie Gaming Leaks and Rumours pojawiła się informacja, która mówi o tym, że chińska strona inwestycyjna MonejDJ przewiduje, że producent metalowych obudów Hongzhun w drugiej połowie roku zanotuje duży wzrost sprzedaży. Powód? Nintendo planuje wypuścić następcę swojego handhelda.

Naprawa Nintendo Switch za darmo! I to u producenta!; Nowy Switch już w rękach deweloperów. Kiedy premiera?; Następca Nintendo Switch zadebiutuje w Q1 2024 roku
Następca popularnego Handhelda ma zadebiutować w pierwszym kwartale 2024 roku! Fot. Mat. Wł.

Następca Nintendo Switch miałby zadebiutować na rynku w pierwszym kwartale 2024 roku. O wiarygodności źródła mówi fakt, że firma przewidziała okres rozpoczęcia produkcji obecnej generacji konsol Nintendo w 2016 roku. Wszystko wskazuje na to, że premiera konsoli zbliża się do nas wielkimi krokami.

Źródło: Reddit

Kategoria artykułu
Konsole
Karol Snopek

Sport i nowe technologię to dziedziny, w których czuję się najlepiej. Nie widzę świata poza Boston Celtics i tym co dzieje się w NBA. Wielki fan J. Cole i muzyki spod gatunku R'n'B!

    Możliwość opublikowania komentarza wyłączona.