Naprawa Nintendo Switch za darmo! I to u producenta!; Nowa konsola Nintendo potężna. Tak jak PS i Xbox!; Nowy Switch już w rękach deweloperów. Kiedy premiera?; Następca Nintendo Switch zadebiutuje w Q1 2024 roku; Konsola Nintendo Switch pomogła odnaleźć porwaną 15-latkę
156
Views

Nowy Switch będzie dużo mocniejszym następną obecnej generacji. Nintendo nie podało jeszcze żadnych wskazówek, które mówiłyby o tym, kiedy można się spodziewać premiery konsoli. Okazuje się, że ta podobno jest już w rękach deweloperów.

Japończycy zrobią potężny upgrade wydajności

Nintendo Switch to przenośna konsola, która stała się istnym hitem i nawet sześć lat po premierze dalej sprzedaje się bardzo dobrze. Świat technologiczny cały czas idzie do przodu i na rynku pojawiły się nowe, zdecydowanie mocniejsze handheldy, dlatego też fani japońskiej konsoli zadają sobie pytanie – kiedy zadebiutuje nowy Switch?

Naprawa Nintendo Switch za darmo! I to u producenta!; Nowy Switch już w rękach deweloperów. Kiedy premiera?
Nowe Nintendo Switch już w rękach deweloperów. Kiedy premiera? Fot. Mat. Wł.

Nintendo w żaden sposób nie zdradziło, chociaż w malutkim stopniu, kiedy można spodziewać się Nintendo Switch 2. Wiemy jednak, że takie urządzenie powstaje, ponieważ ostatnie przecieki mówiły o tym, że nowy Switch będzie potężny i zaoferuje wydajność podobną do PlayStation 4 i Xbox One.

Przeczytaj także: Nowa konsola Nintendo potężna. Tak jak PS i Xbox!

Nowy Switch już w rękach deweloperów?

Jak podaje Nash Weedle, wiarygodne źródło, które nie raz przyszło z wieściami, które się potwierdziły, nowy Switch jest już w rękach deweloperów. Dev kit trafił do hiszpańskiego studia deweloperskiego, co tylko potwierdza, że premiera przenośnej konsoli Nintendo Switch się zbliża.

Naprawa Nintendo Switch za darmo! I to u producenta!; Nowy Switch już w rękach deweloperów. Kiedy premiera?
Nowe Nintendo Switch już w rękach deweloperów. Kiedy premiera? Fot. MenWorld

Kiedy więc druga generacja Switcha zadebiutuje na rynku? Wszyscy liczą, że stanie się to w tym roku, jednak Japończycy mogą przenieść premierę na 2024 rok. Urządzenie musi być dopracowane i wydajne, ponieważ na rynku handheldów co chwila pojawiają się nowi gracze.

Źródło: WCCFTech

Kategoria artykułu
Konsole
Karol Snopek

Sport i nowe technologię to dziedziny, w których czuję się najlepiej. Nie widzę świata poza Boston Celtics i tym co dzieje się w NBA. Wielki fan J. Cole i muzyki spod gatunku R'n'B!

    Możliwość opublikowania komentarza wyłączona.