NAVITEL R400 NV – nowy wideorejestrator
NAVITEL R400 NV – nowy wideorejestrator

NAVITEL R400 NV – nowy wideorejestrator

Nowy wideorejestrator od NAVITEL

NAVITEL R400 NV rejestruje filmy w rozdzielczości Full HD, przy użyciu standardu kompresji H.264. Pliki zapisywane są w formacie .MOV. Kąt nagrywania wynosi 120°. Wideorejestrator wyposażono w 2,7-calowy wyświetlacz TN o rozdzielczości 960×240. Za stabilną pracę urządzenia odpowiada procesor MStar MSC8336 i sensor optyczny SC2363 z obsługą night vision. R400 NV obsługuje karty microSD do 64 GB. Soczewkę obiektywu wykonano z 4-warstwowego szkła. Jeśli kamera jest podłączona do źródła zasilania, nagrywanie rozpocznie się automatycznie po uruchomieniu zapłonu. Wbudowany czujnik przeciążeń (G-Sensor) wykrywa i zabezpiecza materiał wideo w przypadku zagrożenia na drodze. Działanie czujnika jest proste – włącza się on przy gwałtownym hamowaniu, przyspieszaniu, bądź rotacji pojazdu.

Przydatną funkcją z punktu widzenia kierowcy jest tryb parkingowy. Wideorejestrator wykrywa ruch w polu widzenia kamery i  rozpoczyna nagrywanie nawet podczas nieobecności kierowcy w samochodzie.

W zestawie z wideorejestratorem znajdują się dedykowane akcesoria – uchwyt na przyssawkę, uchwyt na taśmę 3M, ładowarka samochodowa, kabel mini-USB, ściereczka z mikrofibry oraz bonus w postaci licencji nawigacyjnej na smartfon/tablet z mapą 47 krajów Europy.

NAVITEL R400 NV jest już dostępny w sieciach sklepów z elektroniką użytkową. Sugerowana cena kamery  – 199 złotych.