Connect
To Top

Nissan Leaf – czy samochód elektryczy ma sens?

Samochód elektryczny jest w naszym kraju traktowany bardziej jako ciekawostka, niż produkt, który chcemy kupić. Raczej nikogo to nie dziwi. Technologia co prawda rozwija się bardzo szybko, jednak do perfekcji jej bardzo daleko. Miałem okazję przetestować jedno z takich aut. Trafił do mnie Nissan Leaf. Jeśli jesteście ciekawi jak minął mi tydzień z samochodem elektrycznym zapraszam do lektury artykułu.

Wstecz1 z 5Następna
Użyj ← → na klawiaturze, by przeglądać podstrony

Nie będzie to typowy test tego samochodu. Doszedłem do wniosku, że jest już na tyle po premierze, że raczej już znacie ten model. Z resztą, Nissan Leaf pojawił się już na MenWorld.pl, więc wygląd znacie, jakość wykończenia także, komfort jazdy również.

Coś Wam powiem… Patrząc na raport z 2018 roku, najpopularniejszym autem była Skoda Octavia, którą sprzedano w ilości 21 125 sztuk. Nissan sprzedał 14 759 samochodów. Na taką liczbę zapracował… Qashqai. Crossover znalazł w 2018 roku 8533 nabywców. A jak sprzedawał się Nissan Leaf? Na samochód elektryczny zdecydowało się 269 osób. Szanuję za odwagę. Jeśli nie wiecie o co mi chodzi, sprawdźcie ilość stacji ładowania w naszym kraju.

Wstecz1 z 5Następna
Użyj ← → na klawiaturze, by przeglądać podstrony

More in Motoryzacja

MenWorld.pl to lifestylowy magazyn dla mężczyzn. Na łamach naszej witryny internetowej można przeczytać artykuły z wielu dziedzin, które powinny zainteresować prawdziwego faceta. Nasi redaktorzy tworzą teksty o motoryzacji, podróżach, modzie, nowych technologiach oraz kulturze. Każdego dnia pojawiają się kolejne artykuły pisane w formie blogowej.

Copyright © 2015-2018 MenWorld.pl | DiGnet Media