Connect
To Top

Koncerty akustyczne w stolicy gór polskich czyli Nosalowy Unplugged

Trwa zima, dlatego warto udać się do stolicy gór polskich, czyli Zakopanego. Miasto oferuje wiele możliwości spędzania wolnego czasu. Oprócz sportów zimowych warto odwiedzić Nosalowy Dwór, który zaprasza na serię koncertów „Nosalowy Unplugged”.

Nosalowy Unplugged czyli seria koncertów „bez prądu”

Ferie w górach to świetny pomysł na relaks. Dlatego przez cały luty w Nosalowym Dworze Resort & SPA Zakopane odbędą się koncerty pt. Nosalowy Unplugged. Jest to seria, podczas której gwiazdy polskiej sceny muzycznej śpiewają na żywo tylko przy akompaniamencie instrumentów akustycznych. Koncerty odbędą się w największej sali koncertowej na Podhalu – Centrum Kongresowym „Gerlach”.

Kto zagra, czyli program koncertów Nosalowy Unplugged

  • 03.02 Michał Szpak (cena biletu: 60 zł)
  • 10.02 Dżem (cena biletu: 70 zł)
  • 18.02 IRA (cena biletu: 60 zł)
  • 24.02 Perfect (cena biletu: 80 zł)
Nosalowy Unplugged czyli Michał Szpak, Dżem, Ira i Perfect zagrają w Zakopanem

Nosalowy Unplugged czyli Michał Szpak, Dżem, Ira i Perfect zagrają w Zakopanem

Szczegółowe informacje

Koncerty dostępne są dla Gości hotelowych min. w ramach pakietu Ferie Unplugged. Goście z zewnątrz, nie przebywający w Nosalowym Dworze również mogą brać w nich udział.

Wszystkie koncerty rozpoczynają się o godzinie 20:00 (wstęp gości na salę możliwy jest od godziny 19:30). Informacje i rezerwacja biletów dostępna jest pod adresem: bilety@nosalowy-dwor.eu. Więcej informacji o koncertach można uzyskać pod numerem telefonu: 18 20 22 400, na stronie http://www.nosalowy-dwor.eu/nosalowy-unplugged-wydarzenia oraz na profilu Nosalowy Dwór Resort & SPA Zakopane, który znajduje się na portalu społecznościowym Facebook.

Serdecznie wszystkich zapraszamy do wzięcia udziału w koncertach. Świetne wydarzenie, które odbędzie się w pięknym miejscu. Czego chcieć więcej?

More in Muzyka

MenWorld.pl to lifestylowy magazyn dla mężczyzn. Na łamach naszej witryny internetowej można przeczytać artykuły z wielu dziedzin, które powinny zainteresować prawdziwego faceta. Nasi redaktorzy tworzą teksty o motoryzacji, podróżach, modzie, nowych technologiach oraz kulturze. Każdego dnia pojawiają się kolejne artykuły pisane w formie blogowej.

Copyright © 2015-2018 MenWorld.pl | DiGnet Media