Nosalowy Dwór

Koncerty akustyczne w stolicy gór polskich czyli Nosalowy Unplugged

Nosalowy Unplugged czyli seria koncertów „bez prądu”

Ferie w górach to świetny pomysł na relaks. Dlatego przez cały luty w Nosalowym Dworze Resort & SPA Zakopane odbędą się koncerty pt. Nosalowy Unplugged. Jest to seria, podczas której gwiazdy polskiej sceny muzycznej śpiewają na żywo tylko przy akompaniamencie instrumentów akustycznych. Koncerty odbędą się w największej sali koncertowej na Podhalu – Centrum Kongresowym „Gerlach”.

Kto zagra, czyli program koncertów Nosalowy Unplugged

  • 03.02 Michał Szpak (cena biletu: 60 zł)
  • 10.02 Dżem (cena biletu: 70 zł)
  • 18.02 IRA (cena biletu: 60 zł)
  • 24.02 Perfect (cena biletu: 80 zł)
Nosalowy Unplugged czyli Michał Szpak, Dżem, Ira i Perfect zagrają w Zakopanem
Nosalowy Unplugged czyli Michał Szpak, Dżem, Ira i Perfect zagrają w Zakopanem

Szczegółowe informacje

Koncerty dostępne są dla Gości hotelowych min. w ramach pakietu Ferie Unplugged. Goście z zewnątrz, nie przebywający w Nosalowym Dworze również mogą brać w nich udział.

Wszystkie koncerty rozpoczynają się o godzinie 20:00 (wstęp gości na salę możliwy jest od godziny 19:30). Informacje i rezerwacja biletów dostępna jest pod adresem: bilety@nosalowy-dwor.eu. Więcej informacji o koncertach można uzyskać pod numerem telefonu: 18 20 22 400, na stronie http://www.nosalowy-dwor.eu/nosalowy-unplugged-wydarzenia oraz na profilu Nosalowy Dwór Resort & SPA Zakopane, który znajduje się na portalu społecznościowym Facebook.

Serdecznie wszystkich zapraszamy do wzięcia udziału w koncertach. Świetne wydarzenie, które odbędzie się w pięknym miejscu. Czego chcieć więcej?

MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ
Spodnie w kratę męskie
Spodnie w kratę męskie jako element różnorodnych stylizacji