Strona główna Ciekawostki Kulinaria Circle K – nowości kulinarne na stacjach. Hot dogi i napoje

Circle K – nowości kulinarne na stacjach. Hot dogi i napoje

0

Na stacjach Circle K pojawiła się nowa, specjalna oferta hot dogów oraz napojów mrożonych. Sprawdźcie szczegóły!

Oczywiście, stacja paliw kojarzy się nam przede wszystkim z tankowaniem samochodu, jednak wszyscy dobrze wiemy, że przedsiębiorstwa te zarabiają również na sprzedaży artykułów spożywczych. Mowa między innymi o kawie, hot dogach czy innych przekąskach. Przede wszystkim hot dogi na Circle K możemy kupić z kiełbaską włoską lub meksykańską, jeśli lubimy ostre potrawy. Dodatkowo w przypadku napojów mrożonych (które zamrażają mój mózg) pojawił się nowy smak – K-Freeze Fanta Lemon.

Nowości kulinarne na stacjach Circle K – hot dogi i napoje

Nowości kulinarne na stacjach Circle K – hot dogi i napoje

Fakt, ceny paliw raczej zniechęcają do dalszych podróży, jednak jeśli zgłodniejemy w trasie, warto sprawdzić ofertę Circle K, która wprowadziła do sprzedaży nowe hot dogi. Pierwszy serwowany jest z kiełbaską meksykańską z ostrym chilli i zieloną papryką. Dodatkowo możemy wybrać pikantny sos salsa mexicana. Z kolei osoby, które nie przepadają za ostrymi potrawami mogą wybrać wariant z włoską kiełbaską, mozarellą, oregano i bazylią. Oba hot dogi dostępne są w bułce pszennej lub grahamce.

Drugą z nowości, jaką przygotowała sieć jest napój K-Freeze o smaku Fanta Lemon. Oprócz mocno cytrusowego wariantu, klienci mogą zakupić inne smaki: malinowy, truskawkowa Fanta oraz Coca-Cola. Co ciekawe, można je dowolnie łączyć, a każdy z napojów serwowany jest w kubku, który zmienia barwę pod wpływem temperatury.

Sprawdź również nasze testy samochodów nowych.

Exit mobile version