182
Views

Fani serii o cichym zabójcy na pewno się ucieszą. Hitman Sniper: The Shadows od studia Square Enix wkrótce zadebiutuje na rynku. Jak się okazuje, wydawca planuje udostępnić grę za darmo zarówno na system Apple iOS, jak i Google Android! 

Hitman Sniper: The Shadows darmowym tytułem. Poniekąd.

Gra Hitman Sniper: The Shadows została zaprezentowana oficjalnie podczas zeszłorocznych targów E3. Fani serii w końcu mają dostać tytuł mobilny, który spełni ich oczekiwania. Nowa odsłona będzie dostępna na oba systemy mobilne. Co ważniejsze, będzie ona całkowicie darmowa, dlatego też może okazać się wielkim sukcesem. Taką nadzieję z pewnością ma studia Square Enix. 

Przeczytaj także: Seria Might & Magic powraca! Ubisoft pracuje nad nową grą!

Hitman Sniper: The Shadows będzie grą podobną do poprzednich mobilnych tytułów. Rozgrywka będzie polegać na przyjmowaniu zleceń i eliminowanie celów za pomocą karabinu snajperskiego. Tytuł zaoferuje sześć postaci o różnych umiejętnościach. Jak możemy się dowiedzieć ze strony gry w sklepie Google Play, w tytule znajdzie się również tryb PvP, dzięki któremu będziemy mogli zmierzyć się z innymi graczami. 

hitman_Sniper
Nowy Hitman będzie darmową grą!

Zarejestruj się wcześniej, zyskaj ekskluzywne dodatki

Square Enix ogłosił, że Hitman Sniper: The Shadows będzie darmową grą zarówno dla użytkowników urządzeń z systemem iOS, jak i Android. Co więcej, jeśli chcecie otrzymać ekskluzywną zawartość, wystarczy zarejestrować się przy pomocy oficjalnej strony lub w przypadku urządzeń z systemem od Google, za pośrednictwem sklepu Play

Oczywiście jak można się domyślić, sama rozgrywka będzie darmowa, jednak w grze znajdą się mikropłatności. Producent ogłosił, że gra oficjalnie trafi do graczy już 3 marca. Jeśli Square Enix pracuje nad kolejną odsłoną przygód łysego zabójcy, to mobilna wersja pomoże nam w czekaniu na pełnoprawną grę AAA. 

Źródło: DualShockers

Kategoria artykułu
Gry
Karol Snopek

Sport i nowe technologię to dziedziny, w których czuję się najlepiej. Nie widzę świata poza Boston Celtics i tym co dzieje się w NBA. Wielki fan J. Cole i muzyki spod gatunku R'n'B!

    Możliwość opublikowania komentarza wyłączona.