Connect
To Top

Nowy Nissan JUKE wygląda dobrze, ale brakuje w nim tego dziwactwa

Nowy Nissan JUKE został zaprezentowany światu. Wygląda dobrze, nawet bardzo dobrze. Brakuje w nim jednak tej odrobiny dziwactwa, którą miał poprzednik. Dziś to… taka Micra w wersji crossover.

Wstecz1 z 3Następna
Użyj ← → na klawiaturze, by przeglądać podstrony

Nowy Nissan JUKE to nowoczesny crossover. Wróżę mu sukces na rynku europejskim

Dziwnie to może zabrzmieć, ale do JUKE mam sentyment. W końcu to pierwsze moje auto, które przetestowałem. Minęło kilka lat, dlatego też producent postanowił wprowadzić nową generację. Japończycy wspominają, że nowy Nissan JUKE to crossover typu coupe. Jednemu nie za się zaprzeczyć. Samochód zmienił się diametralnie, jednak poprzednik wyróżniał się swoim dziwnym wyglądem i, co ciekawe odniósł spory sukces. Sprzedano bowiem prawie milion egzemplarzy tego modelu. Swoją drogą, nie wiem czy wiecie, ale został on zaprezentowany światu aż dziesięć lat temu! Patrząc na nowy model widać, że producent zdecydował się na nieco stonowany design. Oczywiście nie uznaję tego za wadę, wręcz przeciwnie. Nowy Nissan Juke jest bardzo ładnym autem. Domyślam się, że dla wielu osób będzie to “must have”. Przecież mały, zwinny crossover to idealne rozwiązanie do miejskiej dżungli.

Wstecz1 z 3Następna
Użyj ← → na klawiaturze, by przeglądać podstrony

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

More in Motoryzacja

MenWorld.pl to lifestylowy magazyn dla mężczyzn. Na łamach naszej witryny internetowej można przeczytać artykuły z wielu dziedzin, które powinny zainteresować prawdziwego faceta. Nasi redaktorzy tworzą teksty o motoryzacji, podróżach, modzie, nowych technologiach oraz kulturze. Każdego dnia pojawiają się kolejne artykuły pisane w formie blogowej.