Polski operator blokuje numery... bo ludzie wysyłali życzenia SMS!
82
Views

Klienci Virgin Mobile muszą uporać się z niezwykle kuriozalną sytuacją. Wielu z nich informuje, że operator zablokował ich numery, ponieważ wysłali zbyt dużo wiadomości SMS z życzeniami świątecznymi i noworocznymi!

Niemiły prezent. Operator blokuje numery

Święta Bożego Narodzenia oraz Sylwester to okres radości, ale także masowego wysyłania życzeń. W obecnych czasach robimy to drogą elektroniczną, dlatego też to, co spotkało klientów Virgin Mobile, jest kuriozalne.

Przeczytaj także: Ponad 2 mln Polaków musi wymienić dowód. Kara? Aż 5 tys zł!

Na oficjalnym profilu VM Polska pojawiły się posty klientów, którzy szukają wyjaśnień, ponieważ ich numer telefonu nagle został zablokowany. Co łączy te wszystkie skargi? Duża ilość wysłanych życzeń za pośrednictwem wiadomości SMS! Niezbyt przyjemny prezent!

Virgin Mobile blokuje numery... bo ludzie wysyłali życzenia!
Virgin blokuje numery… bo ludzie wysyłali życzenia!

Virgin blokuje numery. Powodem życzenia!

„Witaj! Twój numer został wyrejestrowany. Pozdrawiamy, VM.”, taką wiadomość otrzymali klienci, którzy w okresie świątecznym i noworocznym chcieli wysłać znajomym lub klientom życzenia. Wiele wskazuje na to, że wiadomości te zostały potraktowane jak SPAM, a to z racji podobnej treści.

Virgin Mobile blokuje numery... bo ludzie wysyłali życzenia!
Niemiły prezent dostali klienci VM polska!

Operatorzy podejmują wszelkich starań, aby użytkownicy nie byli nękani przez tego typu wiadomości, dlatego te o takiej samej treści są po prostu blokowane, tak samo, jak numerów. Niestety, w tym przypadku poszkodowani zostali prywatni użytkownicy, którzy narzekają nie tylko na całą sytuację, ale również na obsługę klienta VM.

Źródło: Facebook VM Polska

Kategoria artykułu
Nowe technologie
Karol Snopek

Sport i nowe technologię to dziedziny, w których czuję się najlepiej. Nie widzę świata poza Boston Celtics i tym co dzieje się w NBA. Wielki fan J. Cole i muzyki spod gatunku R'n'B!

Możliwość opublikowania komentarza wyłączona.