Perfekcyjny klimat dla wina. Jak o niego zadbać?

Temperatura wina to podstawa. Liebherr może w tym pomóc.

Firma Liebherr, specjalizująca się w projektowaniu urządzeń chłodniczych oferuje perfekcyjne rozwiązania gwarantujące prawidłowy klimat zarówno dla długotrwałego przechowywania jak i szybkiego schładzania win.

Temperatura wina decyduje o jego smaku, a tym samym – satysfakcji z delektowania się nim. Chłodziarki do wina Liebherr zapewniają odpowiednią ochronę przed niekorzystnym działaniem temperatury, wilgoci i światła, tworząc tym samym idealne warunki do jego przechowywania. Innowacyjne technologie zapewniają wysoki poziom wilgotności wewnątrz urządzenia, jak również zabezpieczenie przed promieniami UV a nawet drganiami.

Perfekcyjny klimat dla wina. Jak o niego zadbać?

Winiarka UWT 1682 z linii Vinidor posiada dwie niezależne, oddzielnie regulowane strefy temperatur – w każdej z nich można ustawić temperaturę w zakresie od +5°C do +20°C. System chłodzenia z cyrkulacją powietrza oraz filtrem FreshAir z węglem aktywowanym zapewniają optymalną jakość powietrza we wnętrzu. To szczególnie istotne dla zachowania walorów szlachetnego trunku.

Perfekcyjny klimat dla wina. Jak o niego zadbać?

Poza systemami zapewniającymi idealny klimat dla przechowywania chłodziarka do wina UWT 1682 została wyposażona w innowacyjną technologię otwierania drzwi za pomocą dotyku TipOpen. Delikatne dotknięcie szklanych drzwi powoduje ich otwarcie na szerokość 7 cm. Jeżeli w przeciągu następnych 3 sekund nie dojdzie do ich pełnego otwarcia, wówczas inteligentny SoftSystem zamyka je z powrotem. Wyjątkowo bezpieczny klimat dla każdego wina oraz wygodę użytkowania docenią z pewnością zarówno prawdziwi koneserzy jak i amatorzy, którzy dopiero rozpoczynają swoją przygodę z degustacją szlachetnego napoju.

Perfekcyjny klimat dla wina. Jak o niego zadbać?

www.liebherr.aged.com.pl

Perfekcyjny klimat dla wina. Jak o niego zadbać?

Autor: Daniel Laskowski

Jestem pomysłodawcą magazynu, który właśnie przeglądasz. Miałem okazję pisać treści dla wielu portali internetowych, a także gazet takich jak PC World. Interesuję się nowymi technologiami, motoryzacją (przede wszystkim samochodami, chociaż coraz mocniej patrzę w kierunku motocykli typu bobber) oraz muzyką. Nie skupiam się jednak na jednym gatunku. Słucham zarówno jazzu, jak i muzyki elektronicznej. Na łamach MenWorld.pl zajmuję się zarówno tworzeniem treści, jak i zarządzaniem całym portalem.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *