Poczta oferuje kalendarz łowiecki z informacją kiedy zabijać
171
Views

Jestem wielkim przeciwnikiem tych niespełna rozumu ludzi, którzy zabijają dla przyjemności. Bo jak inaczej nazwać morderców – myśliwych? Tym bardziej obrzydził mnie fakt, że Poczta oferuje kalendarz łowiecki, w którym znajdują się szczegółowe informacje na temat tego, kiedy zabijać poszczególne zwierzęta. Tylko psychopata mógł wymyślić coś takiego.

Czasy, gdzie człowiek musiał polować w lesie, by zdobyć pożywienie już dawno minęły. Nie rozumiem więc, dlaczego nadal istnieją koła łowieckie. Tak, tak. Zaraz znajdzie się kolejny psychopata, fanatyk zabijania dla przyjemności, który będzie uparcie wmawiał mi, że pomagają w utrzymaniu odpowiedniej liczby zwierząt. Prawda jest taka, że natura poradzi sobie doskonale, a my, jako ludzie, jesteśmy największym rakiem tej planety. Potrafimy tylko niszczyć, zabijać, kraść – nic więcej. Dlaczego wilki podchodzą pod domy? Dlaczego dziki niszczą pola uprawne? Dlaczego sarny wychodzą na drogi? To oczywiste – przecież tu był kiedyś ich dom, tylko my, jako ludzie im go zabieramy.

Poczta oferuje kalendarz łowiecki ze szczegółami kiedy zabijać
Poczta oferuje kalendarz łowiecki ze szczegółami kiedy zabijać

Banda psycholi

Wszyscy dobrze wiemy, że myśliwi to nie do końca normalna grupa społeczna. Dlaczego tak uważam? Wystarczy poczytać co wyprawiają podczas polowań. Przykłady? Jeden taki strzelił w dom. Inny z kolei zabił człowieka. Pewnie myślał, że to dzik – to ich standardowe tłumaczenie. Idźmy dalej. Myśliwi, według portalu Farmer.pl nie chcą badań lekarskich i psychologicznych. Czy kogokolwiek to dziwi? Przecież większość z nich by musiała iść do psychiatryka po przeprowadzeniu takiego badania. Popatrzcie sobie, co to za zgraja niezrównoważonych psychicznie ludzi.

Poczta oferuje kalendarz łowiecki. Jak im nie wstyd sprzedawać takie rzeczy

Jeden powie – ot, zwykły kalendarz ze zwierzętami zapewne, skoro ma związek z łowiectwem. Jednak zagłębiając się na kolejne podstrony byłem coraz bardziej zszokowany. Mogliśmy tam zobaczyć szczegółowe informacje dotyczące tego, kiedy polować na poszczególne zwierzęta. Serio? Serio, Poczta Polska, publiczna instytucja sprzedaje tego typu rzeczy? Już mniejsza z wątpliwą jakością oferowanych usług. Nie sądzę, by musiała promować łowiectwo, które jest według mnie jedną wielką patalogią.

Może podchodzę do tego zbyt emocjalfnie. Przecież nie chodzi o zachęcanie do bycia jednym z nich. Jednak z racji tego, że jestem wielkim przeciwnikiem myśliwych mocno podburzył mnie fakt sprzedawania czgolowiek, co ma związek z łowiectwem.

Osoba, która zdecydowała o tym, by wprowadzić do placówek tego typu kalendarze niech poogląda to, jak zachowuje się ta banda niezrównoważonych osób na polowaniach. Fajnie jest zabijać lisa, dzika, sarnę czy inne zwierze dla przyjemności, prawda? Brak słów.

Kategoria artykułu
Ciekawostki
Daniel Laskowski

Jestem pomysłodawcą magazynu, który właśnie przeglądasz. Miałem okazję pisać treści dla wielu portali internetowych, a także gazet. Interesuję się nowymi technologiami, motoryzacją (przede wszystkim samochodami, chociaż coraz mocniej patrzę w kierunku motocykli typu bobber) oraz muzyką. Nie skupiam się jednak na jednym gatunku. Słucham zarówno jazzu, jak i muzyki elektronicznej. Na łamach MenWorld.pl zajmuję się zarówno tworzeniem treści, jak i zarządzaniem całym portalem.

    Możliwość opublikowania komentarza wyłączona.