Polski obrońca zmienia klub. Wielki transfer!

Polski obrońca zmienia klub. Wielki transfer! Polski obrońca zmienia klub. Wielki transfer!
Polski obrońca zmienia klub. Wielki transfer!

Bartosz Bereszyński, polski obrońca, który od 2017 roku reprezentował barwy Sampdorii, zmienia klub! 30-latek dołączy do Piotra Zielińskiego i Huberta Idasiaka w Napoli!

Polski obrońca trafi do lidera Serie A

Jednym z najlepszych polskich zawodników na tegorocznych mistrzostwach świata w Katarze, był Bereszyński, który grając na nieswojej pozycji, pokazał się światu z bardzo dobrej strony. Fantastyczna gra na mundialu sprawiła, że znalazł się na celowniku wielu klubów.

Polski obrońca zmienia klub. Wielki transfer!
Polski obrońca zmienia klub. Wielki transfer! Fot. Łączy Nas Piłka @Twitter

Przeczytaj także: Peszko wbija szpilkę Michniewiczowi. “Ku***, jak wy gracie?!”

Reklama

Od 2017 roku nominalnie prawy obrońca występuje w Sampdorii, a w ostatnim czasie jest jej kapitanem. Dobry występ na mundialu sprawił, że wkrótce zmieni on klub i trafi do lidera Serie A, Napoli. Jak podaje włoski dziennikarz, Fabrizio Romano, szczegóły wymiany są już dogadane.

Kolejny Polak w Napoli

Polski obrońca od lat gra we włoskiej lidze, jednak nigdy nie bił się o najwyższe cele. Wkrótce się to zmieni, ponieważ jak podaje Fabrizio Romano, popularny „Bereś”, wkrótce trafi do Neapolu, w którym gra już Piotr Zieliński oraz Huber Idasiak!

Bereszyński trafi do Napoli w ramach wypożyczenia z opcją wykupienia. W drugą stronę powędruje Alessandro Zanoli. Obrońca wie, że trafia do lidera serie A, jako zamiennik dla Giovanniego di Lorenzo.

Polski obrońca zmienia klub. Wielki transfer!
Fabrizio Romano informuje, że Bereszyński doszedł do porozumienia z klubem z Neapolu w kwestii indywidualnej. Kluby dopracowują szczegóły, więc transfer Polaka to kwestia dni.  

Źródło: Twitter/ Zdjęcie: Łączy Nas Piłka

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama