Connect
To Top

Poznaj 5 cech, dzięki którym łatwo zwiększysz swoją atrakcyjność

Zaraz Walentynki, a ty znowu planujesz spędzić je przy Netflixie albo suto zakrapianej nasiadówce z kumplem, narzekając na zło tego świata? Spokojna twoja rozczochrana. Są sposoby na zwiększenia swojego powodzenia u płci pięknej w ciągu mniej niż doby. Prezentujemy 5 prostych trików, by dzięki magnetycznemu wizerunkowi „bad boy’a” wyjść w miasto i nie wrócić do sypialni samemu.

Wstecz1 z 6Następna
Użyj ← → na klawiaturze, by przeglądać podstrony

To nie jest tekst o tym, jak z przeciętnego faceta przeobrazić się nagle w naładowanego testosteronem, przebojowego i pewnego siebie samca alfa. Taka metamorfoza stanowi temat na osobną dysertację naukową lub opasły poradnik psychologiczny, bo wymaga przewartościowania swojego życia, karnetu na siłownię, długiej pracy nad sobą i – w skrajnych przypadkach – osobistych konsultacji z Tomem Hardy’m. Ale dzięki tym 5 sposobom minimalnym wysiłkiem radykalnie zwiększysz swoje szanse na miłosny podbój. Wystarczy wprowadzić kilka poprawek do swojego wizerunku, co potwierdzają naukowe badania.

A że to tylko gra pozorów? Spójrzmy na świat przyrody – przecież na tym tak naprawdę polega odwieczny taniec godowy.

Wstecz1 z 6Następna
Użyj ← → na klawiaturze, by przeglądać podstrony

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

More in Ciekawostki

MenWorld.pl to lifestylowy magazyn dla mężczyzn. Na łamach naszej witryny internetowej można przeczytać artykuły z wielu dziedzin, które powinny zainteresować prawdziwego faceta. Nasi redaktorzy tworzą teksty o motoryzacji, podróżach, modzie, nowych technologiach oraz kulturze. Każdego dnia pojawiają się kolejne artykuły pisane w formie blogowej.

Copyright © 2015-2018 MenWorld.pl | DiGnet Media