117
Views

Przesyłki OLX bez etykiety to coś, na co większość z nas czekała. Wcześniej z tego luksusu mogliśmy korzystać poprzez zwroty m.in. na Allegro.

Przesyłki OLX do paczkomatu InPost bez etykiety
Przesyłki OLX do paczkomatu InPost bez etykiety

Według informacji prosto od InPost, to drukowanie etykiety najczęściej sprawia problem lub nawet powoduje rezygnację u klientów w korzystaniu z usług kurierskich, w tym z przesyłki OLX. W końcu nie każdy ma drukarkę. Ten problem mają rozwiązać paczki bez etykiety.

Chcemy dostarczać naszym użytkownikom bezproblemowe i wygodne rozwiązania Możliwość nadania paczki bez konieczności generowania i drukowania etykiety jest przykładem takich działań, które możemy realizować dzięki naszej udanej współpracy z InPostem. – Dyrektor rozwoju produktu OLX – Agnieszka Dąbrowska

Przesyłki OLX do paczkomatu InPost bez etykiety
Przesyłki OLX do paczkomatu InPost bez etykiety.

Jak wygląda nadanie przesyłki OLX bez etykiety?

Wystarczy, że podczas tworzenia przesyłki zaznaczymy opcję “Nadawaj bez etykiety”, kod otrzymamy w Aplikacji InPost oraz na adres e-mail. Paczkę nadamy w dowolnym paczkomacie przy użyciu kodu QR lub kodu cyfrowego.

W swojej działalności nieustannie staramy się poszukiwać i wspierać rozwiązania, które upraszczają sposób w jaki korzystamy z usług logistycznych. Zastąpienie drukowanych etykiet – dostępne od teraz także dla klientów OLX – czyni sposób w jaki korzystamy z Paczkomatów® jeszcze bardziej bezproblemowym i jeszcze bardziej bezpiecznym. – Dyrektor sprzedaży krajowej InPost – Michał Lis

Zamiast skanowania kodu, teraz wystarczy jeśli zeskanujemy kod QR w aplikacji bądź wpiszemy numer do nadania przesyłki OLX w terminalu paczkomatu. Potem drzwiczki otworzą się automatycznie. Resztą, zajmie się InPost.

Źródło: InPost.

Sprawdź również inne nasze artykuły z kategorii nowe technologie.

Kategoria artykułu
Biznes · Nowe technologie
Łukasz Łyszcz

Interesuję się głównie nowymi technologiami, ale lubię też prześledzić ważniejsze mecze piłki nożnej czy obejrzeć wyścig Formuły 1. Jakiś czas temu upodobałem sobie pisanie tekstów i prawdopodobnie wpadłeś na mój opis, zaraz po skończeniu czytania moich wypocin w "artykule", albo "recenzji".

Możliwość opublikowania komentarza wyłączona.