Connect
To Top

Ranking smartfonów kwiecień 2019 – polecane modele

Tradycyjnie już, w związku z rozpoczęciem nowego miesiąca publikuję artykuł, dzięki któremu poznacie polecane modele smartfonów. Klasycznie już, aby nie przedłużać przechodzę od razu do prezentacji. Ranking smartfonów kwiecień 2019 czas zacząć.

Wstecz1 z 7Następna
Użyj ← → na klawiaturze, by przeglądać podstrony

Polecane modele smartfonów kwiecień 2019

Jeśli szukasz idealnego urządzenia mobilnego dla siebie i tak naprawdę nie wiesz, który smartfon wybrać, zapewniam Cię, dobrze trafiłeś. Lub trafiłaś oczywiście. Przygotowany tutaj ranking smartfonów kwiecień 2019 opieram o własne doświadczenia z tymi modelami. Niektóre z nich doczekały się już recenzji. Ostatnimi czasy miałem okazję przyglądać się także budżetowemu modelowi, który posiada najwydajniejszą obecnie baterię na rynku. Mowa oczywiście o Motoroli Moto G7 Power. Smartfon ten był w artykule pt. ranking smartfonów marzec 2019. Co prawda nie ma go tutaj, jednak oczywiście jest to model godny uwagi. Jeśli chodzi o pominięte, a nadal polecane modele smartfonów to muszę przyznać, że umieściłbym w zestawieniu Honor View 20. To świetny telefon, który zasługuje na uwagę za sprawą wydajnych podzespołów, świetnego aparatu i bardzo wysokiej jakości wykonania. Tak więc te dwa modele, pomimo iż nie znalazły się w artykule pt. ranking smartfonów kwiecień 2019 warto brać pod uwagę.

Wstecz1 z 7Następna
Użyj ← → na klawiaturze, by przeglądać podstrony

More in Tech

MenWorld.pl to lifestylowy magazyn dla mężczyzn. Na łamach naszej witryny internetowej można przeczytać artykuły z wielu dziedzin, które powinny zainteresować prawdziwego faceta. Nasi redaktorzy tworzą teksty o motoryzacji, podróżach, modzie, nowych technologiach oraz kulturze. Każdego dnia pojawiają się kolejne artykuły pisane w formie blogowej.

Copyright © 2015-2018 MenWorld.pl | DiGnet Media