Connect
To Top

Ranking smartfonów kwiecień 2019 – polecane modele

Tradycyjnie już, w związku z rozpoczęciem nowego miesiąca publikuję artykuł, dzięki któremu poznacie polecane modele smartfonów. Klasycznie już, aby nie przedłużać przechodzę od razu do prezentacji. Ranking smartfonów kwiecień 2019 czas zacząć.

Użyj ← → na klawiaturze, by przeglądać podstrony

Samsung Galaxy J6 2018 – około 700 złotych

Zestawienie otwiera model z wyświetlaczem sAMOLED. Samsung Galaxy J6 2018 możemy kupić za niecałe 700 złotych, co sprawia, że jest to naprawdę rozsądna oferta. Model ten wyposażony jest w 5,6-calowy ekran, który wyświetla obraz w rozdzielczości 1480 x 720 pikseli. Aparat przedni posiada obiektyw 8 Mpix, natomiast tylny 13 Mpix. Urządzenie posiada 3 GB pamięci RAM, 32 GB miejsca na nasze dane (możemy je rozszerzyć za pomocą karty pamięci microSD o maksymalnej pojemności wynoszącej 256 GB). Akumulator ma pojemność 3000 mAh. Smartfon wyposażony jest w procesor Samsung Exynos 7870, który pracuje z częstotliwością 1.6 GHz. Co ciekawe, model ten posiada moduł NFC, co oznacza możliwość płatności bez konieczności wyciągania z kieszeni portfela.

Użyj ← → na klawiaturze, by przeglądać podstrony

More in Tech

MenWorld.pl to lifestylowy magazyn dla mężczyzn. Na łamach naszej witryny internetowej można przeczytać artykuły z wielu dziedzin, które powinny zainteresować prawdziwego faceta. Nasi redaktorzy tworzą teksty o motoryzacji, podróżach, modzie, nowych technologiach oraz kulturze. Każdego dnia pojawiają się kolejne artykuły pisane w formie blogowej.

Copyright © 2015-2018 MenWorld.pl | DiGnet Media