Ładowarka o mocy 200 W? realme szykuje się do premiery

Targi MCW 2022 zbliżają się do nas wielkimi krokami. Podczas tego wydarzenia będzie miało miejsce sporo premier. Producenci na pewno zaprezentują swoje nowe smartfony. realme szykuje się również do premiery ładowarki, która ma oferować moc aż 200W! Czy odjedzie konkurencji?

Wyścig o miano najszybszej ładowarki jest nie zwalnia

Kilka dni temu pisaliśmy o tym, że Xiaomi wkrótce zaprezentuje ładowarkę o mocy 150W. Obecnie na rynku najmocniejsza szybka ładowarka ma moc 160W. Urządzenie od Oppo ładuje telefon do pełna w około 15 minut. Wydawało się, że chiński producent w kwestii ładowarek odjedzie konkurencji, jednak wiele na to wskazuje, że zostanie w tyle. I to daleko. 

Przeczytaj także: Ładowanie o mocy 150 W standardem w smartfonach Xiaomi?

Według najnowszych przecieków realme szykuje się do prezentacji nowej, niezwykle szybkiej ładowarki. Chiński producent podczas targów MCW 2022, które rozpoczną się 28 lutego, zaprezentuje ładowarkę o rekordowej mocy 200W! Jeśli myśleliście, że wyścig o najmocniejszą ładowarkę na rynku jest nudny, to grubo się myliliście!

realme zaprezentuje ładowarkę o mocy 200W

Technologia szybkiego ładowania jest cały czas rozwijana, a kolejne jej odsłony potwierdzają, że smartfony można naładować w mniej niż 20 minut. Wydaje się, że realme wkrótce będzie nowym liderem pod tym względem, ponieważ najnowsze przecieki mówią, że w planach chińskiego producenta jest prezentacja najszybciej ładowarki urządzeń mobilnych na świecie. Tak przynajmniej sugerują zdjęcia umieszczone w sieci. 

realme
Fot. GizmoChina

Na obudowie ładowarki, której zdjęcie znalazło się w sieci, znajdziemy dane, które sugerują, że mówimy tutaj o mocy aż 200W (20V/10A). Jeśli ten dane się potwierdzą, realme będzie posiadało najszybszą ładowarkę na świecie. Czy to oznacza, że nasz smartfon będziemy wkrótce mogli do pełna naładować w kwadrans? 

Źródło: GSMArena/GizmoChina

Dołącz do newslettera

Popularne artykuły

Roger Federer pożegnał się z tenisem! Były łzy wzruszenia.

Po finałowym meczu turnieju pokazowego Laver Cup Roger Federer...

Karty graficzne GeForce RTX 4090 są już dostępne do kupienia

Jak donosi serwis Videocardz nic nie stoi na przeszkodzie...

UOKiK wygrywa w sądzie z właścicielem sieci Biedronka

Sąd podtrzymał decyzję UOKiK odnośnie kary 115 milionów złotych...

A jednak! Intel Arc A770 trafi do sprzedaży! Premiera i ceny

Wczoraj, podczas Innovation Pat Gelsinger, Intel potwierdził cenę i...

Walka w budce telefonicznej podczas PRIME Show MMA 3

PRIME Show MMA 3 zachwyca pomysłowością. Walka w budce...
Karol Snopek
Karol Snopek
Sport i nowe technologie to dziedziny, w których czuję się najlepiej. Nie widzę świata poza Boston Celtics i tym co dzieje się w NBA. Wielki fan J. Cole i muzyki spod gatunku R'n'B!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj