Rendery iPhone 15 Plus. Dostanie coś, czego nie miał poprzednik!

iPhone 15 będzie tańszy niż 14? Powodem obecna generacja; Obudowy iPhone wyprodukowane w Indiach nie nadają się do niczego! iPhone 15 będzie tańszy niż 14? Powodem obecna generacja; Obudowy iPhone wyprodukowane w Indiach nie nadają się do niczego!
Rendery iPhone 15 Plus. Dostanie coś, czego nie miał poprzednik!

W sieci pojawiły się rendery iPhone 15 Plus, które dają nam wgląd na to, jak będzie prezentował się smartfon. Ten zostanie zaprezentowany w tym roku. Po grafikach widać, że urządzenie zapożyczy kilka elementów ze swojego poprzednika.

Apple zamontuje element z wersji Pro

Do premiery nowej serii telefonów od Apple zostało co prawda jeszcze około siedmiu miesięcy, jednak co jakiś czas w sieci pojawiają się nowe informacje dotyczące iPhone 15. Kilka miesięcy po premierze „czternastki” sugerowano, że kolejna generacja smartfonów amerykańskiego giganta będzie wyposażona w element, który w poprzedniku zarezerwowany był jedynie dla modeli Pro.

Przeczytaj także: Nie uwierzycie, za ile sprzedano pierwszego iPhone! Szok!

Reklama

Mowa tutaj oczywiście o Dynamic Island, która jako nowość pojawiła się w modelu iPhone 14 Pro i 14 Pro Max. Zastąpiła ona notacha, jednakże ten pozostał w podstawowej wersji oraz modelu Plus, który z kolei zastąpił iPhone 14 Mini. Teraz w sieci pojawiły się rendery iPhone 15 Plus, które sugerują, że Dynamiczna Wyspa trafi również do tego modelu.

Rendery iPhone 15 Plus. Dostanie coś, czego nie miał poprzednik!
iPhone 14 Plus (lewa) vs iPhone 15 Plus (prawa). Fot. 9to5mac

Rendery iPhone 15 Plus w sieci

Notch przez lata był nieodłącznym elementem designu smartfonów spod logo nadgryzionego jabłka. Obecna generacja była pierwszą, która zastąpiła duże wcięcie zaprezentowane wraz z premierą iPhone X. Warto jednak zaznaczyć, że notch zniknął, ale tylko i wyłącznie z wersji Pro. Celem było jeszcze większa separacja bazowego modelu od tego bardziej „wypasionego”. Notch został zastąpiony Dynamic Island, czyli cyfrową wyspą, na której pokazywane są alerty czy czynności takie jak minutnik lub odtwarzany utwór. Teraz to rozwiązanie trafi także do iPhone 15 Plus.

Rendery iPhone 15 Plus pokazują, że model ten będzie różnił się od swojego poprzednika. Poza Dynamic Island, która zostanie zaimplementowana do tego model, znajdziemy tutaj również mniejsze ramki wokół ekranu, a grafiki sugerują, że moduł lampy błyskowej LED będzie większy niż u poprzednika. Największą zmianą będzie jednak port USB-C, który zastąpił złącze Lightning. Ta zmiana tyczy się wszystkich smartfonów z serii i została wymuszona przez Unię Europejską.

Źródło: 9to5mac

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama