158
Views

Rower elektryczny jako środek transportu do pracy

Rower do pracy powinien być przede wszystkim wygodny. W końcu czasem trzeba będzie spędzić na nim kilka dłuższych chwil. Warto zwrócić uwagę na wielkość kół ponieważ to między innymi one zapewniają komfort jazdy. Do tego należy dodać siodełko i kierownicę, które powinny być wykonane z najlepszych materiałów by jazda była bezpieczna i wygodna. Rower elektryczny ma dużą przewagę nad klasycznym jednośladem, bez “wspomagacza” w kwestii podróży do miejsca pracy. Jazda nim spowoduje zmęczenia, tak jak jazda na standardowym rowerze. Silnik elektryczny wspomoże jazdę podczas wzniesień czy trudniejszego terenu. Unikniemy konieczności zmiany ubrania w biurze czy wzięcia prysznica. Ciekawym modelem jest Luna 28 marki TrybEco. To rower miejski, który w zależności od np. naszej wagi i ukształtowania terenu oferuje zasięg od 50 do 100 km. Jego cena to około 4500 złotych.

Miejski rower elektryczny TrybEco Luna 28

Miejski rower elektryczny TrybEco Luna 28

 

Rower hybrydowy w terenie? Czemu nie

Ciekawą alternatywą dla klasycznych rowerów jest hybryda, a więc model wyposażony w baterię. Gdy zabraknie sił lub teren będzie bardziej wymagający, wystarczy włączyć silnik elektryczny. Model Terra 28 jest wyposażony właśnie w taki system. Posiada mocną ramę oraz koła przystosowane do jazdy terenowej w dwóch wielkościach – 26” i 28”. Rower Hybrydowy elektryczny TrybEco TERRA 28 kosztuje około 4500 złotych.

Hybrydowy rower TrybEco Terra 28 White

Hybrydowy rower TrybEco Terra 28 White

Kategoria artykułu
Podróże
Daniel Laskowski

Jestem pomysłodawcą magazynu, który właśnie przeglądasz. Miałem okazję pisać treści dla wielu portali internetowych, a także gazet. Interesuję się nowymi technologiami, motoryzacją (przede wszystkim samochodami, chociaż coraz mocniej patrzę w kierunku motocykli typu bobber) oraz muzyką. Nie skupiam się jednak na jednym gatunku. Słucham zarówno jazzu, jak i muzyki elektronicznej. Na łamach MenWorld.pl zajmuję się zarówno tworzeniem treści, jak i zarządzaniem całym portalem.

    Możliwość opublikowania komentarza wyłączona.