Connect
To Top

Siemens EQ.500 – nowe automatyczne ekspresy do kawy

Siemens prezentuje nowe automatyczne ekspresy do kawy linii Siemens EQ.500, w których technologia idzie w parze z elegancją i intuicyjną obsługą.

Na rynek wchodzą właśnie dwa modele nowej linii automatycznych ekspresów ciśnieniowych: Siemens EQ.500 integral i Siemens EQ.500 classic. Oba charakteryzują się intuicyjną technologią. Uwagę przykuwa nowy wyświetlacz coffeeSelect prezentujący szeroką gamę kaw do wyboru. Duży, czytelny i widoczny z góry panel sterowania oferuje wygodny dostęp do ustawień.

Dzięki funkcji OneTouch Double Cup ekspres jest w stanie przygotować za naciśnięciem jednego przycisku dwie porcje kawy jednocześnie, niezależnie od tego czy wybierzemy mocne espresso, kremowe cappuccino czy latte macchiato.

O najwyższą jakość kawy w automatycznych ekspresach Siemens EQ.500 dba autorski system marki iAroma. Ceramiczny młynek drobno mieli kawę, a przepływowy ogrzewacz wody gwarantuje zawsze optymalną temperaturę parzenia. Dzięki temu każda kawa będzie idealna.

Parzenie kawy to niewątpliwie przyjemna czynność. Nie można tego jednak powiedzieć o czyszczeniu ekspresu. Do utrzymywania higienicznej czystości układu spieniania mleka marka Siemens opracowała technologię autoMilk Clean. Ten automatyczny system czyszczenia parą włącza się po każdym przygotowaniu kawy mlecznej. W dodatku wszystkie elementy nowych ekspresów: ociekacz, pojemnik na fusy czy jednostka zaparzania są teraz dostępne od przodu, by wyjmowało się je szybko i w komfortowy sposób.

Nową linię ekspresów charakteryzuje stylowe wzornictwo. Czerń i stal szlachetna to doskonałe połączenie. Ekspres Siemens EQ.500 integral posiada zintegrowany przezroczysty pojemnik na mleko, który dodaje szyku. Wyrazem dbałości o stylowy wygląd jest też podświetlenie dystrybutora kawy, a eleganckiego sznytu nadają metalowe elementy obudowy: wylot kawy oraz frontowy panel.


Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

More in Informacje Prasowe

MenWorld.pl to lifestylowy magazyn dla mężczyzn. Na łamach naszej witryny internetowej można przeczytać artykuły z wielu dziedzin, które powinny zainteresować prawdziwego faceta. Nasi redaktorzy tworzą teksty o motoryzacji, podróżach, modzie, nowych technologiach oraz kulturze. Każdego dnia pojawiają się kolejne artykuły pisane w formie blogowej.

Copyright © 2015-2018 MenWorld.pl | DiGnet Media