Connect
To Top

Skoda Octavia RS 245. Rozsądek? Nie tym razem. A może jednak?

Kto kupuje auta marki Skoda? Ktoś, kto nie lubi przepłacać. Nie od dziś wiadomo, że samochody te cechują się bardzo dobrym stosunkiem jakości do ceny.Czy tak jest w przypadku modelu Skoda Octavia RS 245? Sprawdźmy to.

Użyj ← → na klawiaturze, by przeglądać podstrony

Skoda Octavia RS – wygląd zewnętrzny

Już na pierwszy rzut oka widać, że mamy do czynienia z usportowioną wersją Octavii. Mowa o zmienionych zderzakach, czarnym grillu, spojlerze na klapie bagażnika. Nie zabrakło także dwóch końcówek wydechu. Co prawda ten ładny chrom, który widzicie na zdjęciach to atrapa i wewnątrz są małe, zwykłe rurki, ale jakby nie patrzeć, pierwsze wrażenie robi bardzo dobre. Krótko więc mówiąc, o ile za “standardową” Octavią raczej nikt się nie oglądnie, o tyle RS 245 wzbudzał zainteresowanie, kiedy pokonywałem nim kolejne kilometry po naszych drogach. Akurat wcale mnie to nie dziwi, bo sam lubiłem patrzeć na nią, kiedy wysiadałem z auta. Nawet pomimo tego, że nie przepadam za czerwonym lakierem na samochodach.

Użyj ← → na klawiaturze, by przeglądać podstrony

More in Motoryzacja

MenWorld.pl to lifestylowy magazyn dla mężczyzn. Na łamach naszej witryny internetowej można przeczytać artykuły z wielu dziedzin, które powinny zainteresować prawdziwego faceta. Nasi redaktorzy tworzą teksty o motoryzacji, podróżach, modzie, nowych technologiach oraz kulturze. Każdego dnia pojawiają się kolejne artykuły pisane w formie blogowej.

Copyright © 2015-2018 MenWorld.pl | DiGnet Media