Skoda Octavia RS 245

Skoda Octavia RS 245. Rozsądek? Nie tym razem. A może jednak?

Octavia to niewątpliwie królowa polskich dróg. Spotykamy ją bardzo często zarówno jako auto osoby prywatnej, jak i jako służbówka. Nikogo to przecież nie dziwi. Model ten w podstawowej wersji kosztuje 76 tysięcy złotych. W tej cenie może nie otrzymamy jakiejś super wypasionej wersji, ale za 100 tysięcy możemy kupić naprawdę fajne i wygodne auto. To dlatego model ten jest hurtowo wręcz kupowany przez firmy oraz klientów prywatnych. Co jednak powiecie na to, że testowana Skoda Octavia RS 245 kosztuje 178 tysięcy złotych? Oszaleli, prawda? Przecież w tej cenie mamy Superba w wersji Laurin&Klement i to z najmocniejszym silnikiem benzynowym. No cóż, można, aczkolwiek nie każdy potrzebuje tak ogromnego samochodu. Mało tego, Superb nie będzie oferował sportowego zacięcia, bo przecież jest limuzyną. Jeśli jednak pominiemy te wszystkie porównania i filozofię pod tytułem “przecież za to miałbym…” Skoda Octavia RS 245 będzie warta swojej ceny? Przekonajmy się o tym.

Grill w Skoda Octavia RS 245 posiada oznaczenie "VRS". Znawcy wiedzą, że mają do czynienia z usportowioną wersją tego popularnego modelu.
Grill w Skoda Octavia RS 245 posiada oznaczenie „VRS”. Znawcy wiedzą, że mają do czynienia z usportowioną wersją tego popularnego modelu.
MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ
Czego słuchają Polacy Dane z ostatnich 7 lat według Spotify
Spotify na Apple Watch zyska długo wyczekiwaną funkcję