Connect
To Top

Skoda Octavia RS 245. Rozsądek? Nie tym razem. A może jednak?

Kto kupuje auta marki Skoda? Ktoś, kto nie lubi przepłacać. Nie od dziś wiadomo, że samochody te cechują się bardzo dobrym stosunkiem jakości do ceny.Czy tak jest w przypadku modelu Skoda Octavia RS 245? Sprawdźmy to.

Wstecz1 z 5Następna
Użyj ← → na klawiaturze, by przeglądać podstrony

Octavia to niewątpliwie królowa polskich dróg. Spotykamy ją bardzo często zarówno jako auto osoby prywatnej, jak i jako służbówka. Nikogo to przecież nie dziwi. Model ten w podstawowej wersji kosztuje 76 tysięcy złotych. W tej cenie może nie otrzymamy jakiejś super wypasionej wersji, ale za 100 tysięcy możemy kupić naprawdę fajne i wygodne auto. To dlatego model ten jest hurtowo wręcz kupowany przez firmy oraz klientów prywatnych. Co jednak powiecie na to, że testowana Skoda Octavia RS 245 kosztuje 178 tysięcy złotych? Oszaleli, prawda? Przecież w tej cenie mamy Superba w wersji Laurin&Klement i to z najmocniejszym silnikiem benzynowym. No cóż, można, aczkolwiek nie każdy potrzebuje tak ogromnego samochodu. Mało tego, Superb nie będzie oferował sportowego zacięcia, bo przecież jest limuzyną. Jeśli jednak pominiemy te wszystkie porównania i filozofię pod tytułem “przecież za to miałbym…” Skoda Octavia RS 245 będzie warta swojej ceny? Przekonajmy się o tym.

Grill w Skoda Octavia RS 245 posiada oznaczenie "VRS". Znawcy wiedzą, że mają do czynienia z usportowioną wersją tego popularnego modelu.

Grill w Skoda Octavia RS 245 posiada oznaczenie “VRS”. Znawcy wiedzą, że mają do czynienia z usportowioną wersją tego popularnego modelu.

Wstecz1 z 5Następna
Użyj ← → na klawiaturze, by przeglądać podstrony

More in Motoryzacja

MenWorld.pl to lifestylowy magazyn dla mężczyzn. Na łamach naszej witryny internetowej można przeczytać artykuły z wielu dziedzin, które powinny zainteresować prawdziwego faceta. Nasi redaktorzy tworzą teksty o motoryzacji, podróżach, modzie, nowych technologiach oraz kulturze. Każdego dnia pojawiają się kolejne artykuły pisane w formie blogowej.

Copyright © 2015-2018 MenWorld.pl | DiGnet Media