74
Views

Sony wprowadza spore zmiany. Gracze w ostatnim czasie dostali nowe plany PlayStation Plus, a teraz japoński gigant uruchamia nowy program lojalnościowy o nazwie PlayStation Stars. Na czym będzie polegał?

Japończycy uruchamiają program lojalnościowy PlayStation Stars

Posiadacze konsol japońskiego giganta technologicznego mają ostatnio wiele powodów do radości. Sony uruchomiło nowe programy taryfowe PlayStation Plus, które oferują dostęp do zdecydowanie większej ilości gier, zarówno tych nowych, jak i tych, które pierwotnie trafiły na stare konsole. Teraz Japończycy uruchamiają nowy program lojalnościowy – PlayStation Stars. 

Przeczytaj także: PS Plus Extra i Premium – lista gier dostępnych w abonamencie wyciekła

PlayStation Stars, to według oficjalnego komunikatu Sony, zupełnie nowy program lojalnościowy, który został przygotowany głównie z myślą o graczach. Każda osoba, która posiada konsolę PlayStation, będzie mogła do niego dołączyć zupełnie za darmo i wygrywać nagrody za uczestnictwo w kampaniach i aktywnościach. Aktywności będą przeróżne, tak samo, jak i nagrody! 

Co zaoferuje nowy program od Sony?

Sony uruchamiając program lojalnościowy PlayStation Stars, chce jeszcze bardziej zaangażować społeczność posiadaczy konsol japońskiego giganta. Gracze, które będą brać udział w aktywnościach przygotowanych przez Sony, będą zbierać punkty, które później będzie można wymienić na fundusze w portfelu PSN, wybrane produkty w PS Store czy cyfrowe przedmioty kolekcjonerskie, czyli nowe nagrody, które wkrótce trafią do PS. 

playstation stars
Sony uruchamia program PlayStation Stars. Czym jest?

Na czym będą polegać wyzwania? Będą bardzo zróżnicowane. Jedne z nich będą polegały na zagraniu w dowolną grę w danym miesiącu, inne z kolei będą wymagały od graczy wygrywania w turniejach, zdobywanie trofeów, czy zdobycia platyny w nowej grze jako pierwszy gracz w swoim regionie!

Źródło: Sony

Kategoria artykułu
Gry
Karol Snopek

Sport i nowe technologię to dziedziny, w których czuję się najlepiej. Nie widzę świata poza Boston Celtics i tym co dzieje się w NBA. Wielki fan J. Cole i muzyki spod gatunku R'n'B!

Możliwość opublikowania komentarza wyłączona.