Site icon MenWorld.pl

Steam rusza z letnią promocją. Wielkie hity w niskich cenach!

Steam to największa platforma z grami. Najnowsze tytuły trafiają właśnie tam. Teraz na platformie Valve ruszyła kolejna letnie promocja, na której można kupić wiele ciekawych gier w niskich cenach.

Letnia wyprzedaż na Steam właśnie ruszyła

Każdy lubi promocje, zwłaszcza jeśli tyczą się one rzeczy, które nas interesują. Teraz gracze mają okazję na kupienie interesujących ich gier po niższych cenach. W sklepie Steam ruszyła kolejna promocja, na której można kupić ciekawe i duże tytuły. Promocja wystartowała 24 czerwca i będzie trwać przez najbliższe dwa tygodnie – do 8 lipca do godziny 19:00.

Przeczytaj także: SteamPal nową przenośną konsolą od Valve?

Reklama

Gry dostępne na promocji nie tyczą się tylko i wyłącznie mniej znanych gier. Wśród setek przecenionych tytułów, znajdziemy gry AAA, które z pewnością zainteresują graczy. Steam postanowił przecenić takie gry jak Halo: The Master Chief Collection. Cena została obniżona aż o 50%! Na stronie głównej znajdziemy również przecenioną grę Battlefield V, która teraz kosztuje 67,47 PLN! Platforma ułatwiła wyszukiwanie gier i przygotowała nam specjalne zakładki, które pozwolą przeszukiwać nam interesujące nas gatunki.

Steam
Na platformie z grami ruszyła wielka promocja!

Najciekawsze gry dostępne w promocji

Platforma Steam przygotowała naprawdę ciekawe promocje na mocny tytuły. Na co warto zwrócić uwagę?

Exit mobile version