Świsty kul na torze F1! Tak niebezpiecznie nie było nigdy!

Tor F1, na którym swego czasu Robert Kubica pokazał innymi kierowcom, co to znaczy przebijanie się przez korek, znalazł się pod ostrzałem. Sceny prezentują się drastycznie, jednak nie ma powodów do obaw, ponieważ tor Marina Bay Street Circuit pojawi się w najnowszej części Call of Duty. 

Tor F1 w Singapurze pod ostrzałem

Infinity Ward pochwaliło się nowym zwiastunem swojej nadchodzącej gry Call of Duty: Modern Warfare II. Na trailerze możemy zobaczyć jednak bardzo ciekawą scenerię, która będzie znajoma wszystkim kibicom F1. Chodzi tutaj bowiem o tor Marina Bay Street Circuit, na którym rozgrywa się Grand Prix Singapuru. 

f1 call of duty modern warfare 2

Przeczytaj także: Masowe transfery kierowców wiszą na włosku! Formuła 1

Do obecności torów, na których rozgrywane są wyścigi F1, przyzwyczailiśmy się w przypadku gier wyścigowych, a nie FPSów, w których ściganie się szybkimi samochodami nie jest naszym zadaniem. Najwidoczniej Activision pomyślało, że taki smaczek zainteresuje fanów królowej motorsportu i z zaciekawieniem sięgną po nadchodzący tytuł.

Otwarta beta gry już w przyszłym miesiącu

Mapa z torem F1 będzie dostępna w Call of Duty: Modern Warfare II w ramach otwartej bety. Będzie można na niej zagrać w trybie multiplayer w ramach meczu 6v6. Warto zaznaczyć, że na torze Marina Bay Street Circuit jako pierwsi sprawdzą się posiadacze konsol od Sony, ponieważ właściciele PS4 i PS5, którzy nabyli nowego CoD’a w pre-orderze, dostaną wczesny dostęp do bety w dniach 16-17 września, a od 18 do 20 września zagrają w nią wszyscy posiadacze PS. W przypadku posiadaczy konsol Xbox beta będzie dostępna w okresie 22-23 września, a dla reszty będzie to 24-26 września. 

Premiera gry Call of Duty: Modern Warfare II została zaplanowana na 28 października. Nadzieje dotyczące tej gry są bardzo wysokie, ponieważ dzieli ona nazwę z jednym z najlepszych tytułów w historii tej serii. Miejmy nadzieje, że tym razem Activision stanie na wysokości zadania. 

Źródło: Twitter

Dołącz do newslettera

Popularne artykuły

Orlen przejmuje włosko-czeską firmę recyklingową Remaq

Orlen przejmuje kolejną firmę. Tym razem jest to Remaq,...

Walka w budce telefonicznej podczas PRIME Show MMA 3

PRIME Show MMA 3 zachwyca pomysłowością. Walka w budce...

OnePlus 11 Pro – specyfikacja ujawniona!

Wygląd OnePlus 11 Pro został ujawniony już w zeszłym...

Oto cena Logitech G Cloud! Nie będzie tanio!

G Cloud to handheld przygotowany przez Logitech i chińską...

iPhone 15 Ultra. Pierwsze informacje na temat nowego smartfona!

Tak, seria iPhone 14 zadebiutowała na początku tego miesiąca,...
Karol Snopek
Karol Snopek
Sport i nowe technologie to dziedziny, w których czuję się najlepiej. Nie widzę świata poza Boston Celtics i tym co dzieje się w NBA. Wielki fan J. Cole i muzyki spod gatunku R'n'B!