Świsty kul na torze F1! Tak niebezpiecznie nie było nigdy!

Tor F1, na którym swego czasu Robert Kubica pokazał innymi kierowcom, co to znaczy przebijanie się przez korek, znalazł się pod ostrzałem. Sceny prezentują się drastycznie, jednak nie ma powodów do obaw, ponieważ tor Marina Bay Street Circuit pojawi się w najnowszej części Call of Duty. 

Tor F1 w Singapurze pod ostrzałem

Infinity Ward pochwaliło się nowym zwiastunem swojej nadchodzącej gry Call of Duty: Modern Warfare II. Na trailerze możemy zobaczyć jednak bardzo ciekawą scenerię, która będzie znajoma wszystkim kibicom F1. Chodzi tutaj bowiem o tor Marina Bay Street Circuit, na którym rozgrywa się Grand Prix Singapuru. 

f1 call of duty modern warfare 2

Przeczytaj także: Masowe transfery kierowców wiszą na włosku! Formuła 1

Reklama

Do obecności torów, na których rozgrywane są wyścigi F1, przyzwyczailiśmy się w przypadku gier wyścigowych, a nie FPSów, w których ściganie się szybkimi samochodami nie jest naszym zadaniem. Najwidoczniej Activision pomyślało, że taki smaczek zainteresuje fanów królowej motorsportu i z zaciekawieniem sięgną po nadchodzący tytuł.

https://twitter.com/InfinityWard/status/1556367614682615808?s=20&t=TCjXEb_D9PprRML-Tv_kuQ

Otwarta beta gry już w przyszłym miesiącu

Mapa z torem F1 będzie dostępna w Call of Duty: Modern Warfare II w ramach otwartej bety. Będzie można na niej zagrać w trybie multiplayer w ramach meczu 6v6. Warto zaznaczyć, że na torze Marina Bay Street Circuit jako pierwsi sprawdzą się posiadacze konsol od Sony, ponieważ właściciele PS4 i PS5, którzy nabyli nowego CoD’a w pre-orderze, dostaną wczesny dostęp do bety w dniach 16-17 września, a od 18 do 20 września zagrają w nią wszyscy posiadacze PS. W przypadku posiadaczy konsol Xbox beta będzie dostępna w okresie 22-23 września, a dla reszty będzie to 24-26 września. 

Premiera gry Call of Duty: Modern Warfare II została zaplanowana na 28 października. Nadzieje dotyczące tej gry są bardzo wysokie, ponieważ dzieli ona nazwę z jednym z najlepszych tytułów w historii tej serii. Miejmy nadzieje, że tym razem Activision stanie na wysokości zadania. 

Źródło: Twitter

Reklama