System Android Auto 6.3 dostępny do pobrania

Android Auto to jeden z najpopularniejszych systemów, które znajdziemy w nowoczesnych autach. Mnogość funkcji zwiększa komfort korzystania z multimediów znajdujących się samochodzie. Najnowsza wersja Android Auto 6.3 jest już dostępna do pobrania.

Android Auto 6.3 – nowa wersja gotowa do pobrania

Google udostępniło do pobrania nową wersję swojego systemu samochodowego, Android Auto 6.3. Niestety, lista funkcji nie została jednak podana, dlatego też kierowcy będą sami musieli odkrywać nowe funkcje znajdujące się najnowszej odsłonie systemu. Osoby liczące na wielkie zmiany mogą się jednak zawieść, bo prawdopodobnie aktualizująca poprawi występujące błędy i wprowadzi niewielkie zmiany.

Android Auto 6.3
Wersja Android Auto 6.3 jest już gotowa do pobrania.

Kiedy system będzie oficjalnie dostępny w Polsce?

Obecnie system nie jest oficjalnie dostępny w Polsce, więc zainstalowanie wersji 6.3 musi odbywać się drogą „na około„. Zupełnie jak dotychczas. Istnieje jednak duża szansa, że jest to ostatnia wersja, do której dostęp będzie ograniczony. W ubiegłym roku, Google zapowiedziało, że zamierza rozszerzyć dostępność do systemu Android Auto na kolejne rynki, w tym też w Polsce. Wydaje się, że od oficjalnej dostępności systemu w naszym kraju dzielą nas miesiące. System pojawił się ostatnio w Norwegii.

Reklama

Niezależnie jednak od wersji systemu, użytkownicy Android Auto zyskali możliwość korzystania z aplikacji firm trzecich. Od kilku dni kierowcy mogą korzystać np. z nawigacji TomTom AmiGo. Dotychczas dostępna była aplikacja Mapy Google lub Waze. Możemy się spodziewać, że wkrótce lista aplikacji się powiększy.

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama