Tankfest Online 2020 Bowington – pokaz czołgów na żywo

Im facet jest starszy, tym większe stają się jego zabawki. Podczas tego weekendu, w Wielkiej Brytanii odbywa się pokaz czołgów na żywo. Niestety, przez COVID-19 te ciężkie pojazdy zostaną zaprezentowane bez publiczności. Na szczęście Muzeum Czołgów w Bowington wraz z Wargaming, autorem gry World of Tanks przygotują Tankfest Online 2020 Bowington. Będzie to ciekawa i różnorodna relacja na żywo dostępną online.

Wielkie wydarzenie fanów broni pancernej bez udziału publiczności

Każdego roku dziesiątki tysięcy fanów militariów udają się do Bowington by oglądać liczne czołgi w akcji. Niestety, w tym roku publiczność będzie musiała zostać w domach, gdyż pokaz będzie dostępny jedynie w formie wirtualnej. Na szczęście nie ma co się smucić. Wszystkie wydarzenia Tankfest Online 2020 Bowington będą relacjonowane na żywo. Wystarczy odwiedzić kanały World of Tanks i Muzeum Czołgów w Bowington, na Twitchu i YouTube. Szczegóły transmisji, plan atrakcji, konkursów i wydarzeń towarzyszących dostępny jest pod tym adresem -> https://worldoftanks.eu/pl/news/general-news/tankfest-online-2020/

Tankfest Online 2020 Bowington - pokaz czołgów na żywo

Tankfest Online 2020 Bowington – co warto wiedzieć?

Oczywiście, wszystkie informacje na temat weekendowego wydarzenia dostępne są na wyżej wymienionej stronie World of Tanks. Warto wiedzieć, że na przykład główny punkt programu odbywać się będzie w niedzielę. Na słynnej Arenie zaprezentowane będą liczne czołgi w akcji. Wydarzenie poprowadzi kurator muzeum David Willey oraz Richard Cutland, kierownik relacji militarnych na Europę w Wargaming. Co ciekawe, jest to wieloletni żołnierz-czołgista Royal Tank Regiment (RTR) brytyjskiej armii.  

Reklama

Co ciekawe, World of Tanks przyniesie ze sobą świeże spojrzenie na tegoroczne wydarzenie. Za jej pośrednictwem będą dokonywane porównania wybranych czołgów podczas transmisji na żywo. Będzie to niespotykana wcześniej okazja, aby zobaczyć niektóre z tych bestii w pojedynkach przeciwko sobie. Od Tygrysów do T-34/85. Zostaną pokazane mocne i słabe strony legendarnych jednostek. Widzowie będą mogli dowiedzieć się mnóstwa ciekawostek z nimi związanych. Będzie to przykład edukacji w nowoczesnej formule z użyciem gry komputerowej.

Muzeum Czołgów w Bowington i Wargaming zapraszają na pokaz

Richard Smith, Dyrektor Muzeum Czołgów w Bowington: “Cieszymy się, że uda nam się zrealizować to wydarzenie dla naszych fanów pomimo trudnych czasów. Dzięki World of Tanks przenosimy się do internetu i możemy pokazać naszą słynną Arenę ludziom z całego świata. Wsparcie charytatywne zapewni nam możliwość pokazywania naszej kolekcji jeszcze przez wiele lat.”

Richard Cutland, kierownik relacji militarnych na Europę w Wargaming: „To przywilej móc wspierać to wydarzenie już od wielu, wielu lat. Korzystając z naszego doświadczenia w internecie cieszymy się, że możemy również uczyć naszych widzów opowiadając historie niesamowitych jednostek i współpracować z profesjonalistami z Muzeum Czołgów celem zachowywania pamięci historycznej. Od jeżdżących, prawdziwych czołgów przez porównania ich, aż do ekscytujących wydarzeń w grze, to zdecydowanie będzie najbardziej różnorodny Tankfest, jaki kiedykolwiek miał miejsce!”

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama