TCL zdradziło nam premiery… PlayStation 5 Pro i nowej wersji Xbox Series S/X

TCL przedstawiło swoje plany na przyszłość, jednak uwagę nie przyjęły urządzenia producenta, a slajd, który przedstawił datę premiery niezapowiedzianych jeszcze urządzeń. Oprócz karty graficznej AMD Radeon RX 7700 XT przedstawiono również daty premiery PlayStation 5 Pro oraz nowych modeli Xbox Series S/X. Wszystko ma oczywiście związek z telewizorami firmy.

TCL przewiduje premierę nowych konsol i karty graficznej

TCL przygotowało konferencje w Polsce związaną z przyszłością marki. Zgromadzeni na wydarzeniu dziennikarze słuchali o przyszłości marki i jej planach rozwoju. Największym zaskoczeniem nie było jednak to, co szykuje dla konsumentów chińska firma, a daty urządzeń, które jeszcze nie miały swojej premiery, a niektóre z nich nie zostały jeszcze zapowiedziane. I nie mówimy tutaj o telewizorach firmy z Państwa Środka.

Przeczytaj także: Stare gry popularniejsze niż nowe tytuły. Ta lista temu dowodzi!

Na jednym ze slajdów pokazanych podczas konferencji przedstawiono generacje urządzeń i w rubryce Gen 9.5 możemy zobaczyć wzmiankę o konsoli PS 5 Pro, nowej odsłonie konsoli Xbox Series S/X oraz karcie graficznej AMD Radeon RX 7700 XT. Według producenta wszystkie te urządzenia pozwolą na granie w rozdzielczości 8K i 120 kl./s, co oczywiście wiąże się z jego telewizorami.

Kiedy PlayStation 5 Pro, nowy Xbox Series S/X i Radeon RX 7700 XT trafi na rynek?

Według TCL konsole PS 5 Pro, nowa wersja Xbox Series X/S i karta graficzną AMD Radeon RX 7700 XT pojawią się na rynku w latach 2023/2024. Producent telewizorów przewiduje, że wszystkie te urządzenia pozwolą na grę w wysokiej rozdzielczości 8K przy 120 klatkach na sekundę, co z pewnością ucieszyłoby wielu graczy. Oczywiście taką rozdzielczość miałyby obsługiwać nowe telewizory chińskiego producenta, które w podobnym czasie trafią do sprzedaży.

TCL PlayStation 5 Pro
Źródło: PPE

Nie ma jednak informacji czy informacje przekazane podczas konferencji TCL są tylko domysłami i oczekiwaniami producenta, czy bazują na wewnętrznych informacjach firmy. Można się jednak domyślić, że wszystkie trzy przedstawione urządzenia prawdopodobnie zadebiutują właśnie w tym okresie. Wszyscy wiedzą, że producenci pracują nad tymi urządzeniami, nawet jeśli żaden z nich o nich nie wspomniał. Nam pozostaje czekać i wierzyć, że producent telewizorów się nie pomylił.

Źródło: PPE/Zdjęcie: PPE

Dołącz do newslettera

Popularne artykuły

Skład na Meksyk! Tak zagramy o trzy punkty!

Już o 17:00 reprezentacja Polski rozegra swój pierwszy mecz...

Korea Północna organizatorem mundialu? Infantino nie widzi przeszkód!

Wybór Kataru na gospodarza Mistrzostw Świata wywołał wiele kontrowersji...

Kod promocyjny Uber Eats – zyskaj 30 zł płacąc Blikiem

Mistrzostwa Świata 2022 w Katarze rozkręciły się na dobre....

Instagram dostępny od 18 roku życia? Nowy regulamin Meta

Instagram dostępny od 18 roku życia? Nieletni nie będą...

Star Wars Squadrons za darmo! Jak odebrać grę?

Star Wars Squadrons za darmo? Tak! Gra, która została...


Karol Snopek
Karol Snopek
Sport i nowe technologie to dziedziny, w których czuję się najlepiej. Nie widzę świata poza Boston Celtics i tym co dzieje się w NBA. Wielki fan J. Cole i muzyki spod gatunku R'n'B!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!