TCL zdradziło nam premiery… PlayStation 5 Pro i nowej wersji Xbox Series S/X

TCL przedstawiło swoje plany na przyszłość, jednak uwagę nie przyjęły urządzenia producenta, a slajd, który przedstawił datę premiery niezapowiedzianych jeszcze urządzeń. Oprócz karty graficznej AMD Radeon RX 7700 XT przedstawiono również daty premiery PlayStation 5 Pro oraz nowych modeli Xbox Series S/X. Wszystko ma oczywiście związek z telewizorami firmy.

TCL przewiduje premierę nowych konsol i karty graficznej

TCL przygotowało konferencje w Polsce związaną z przyszłością marki. Zgromadzeni na wydarzeniu dziennikarze słuchali o przyszłości marki i jej planach rozwoju. Największym zaskoczeniem nie było jednak to, co szykuje dla konsumentów chińska firma, a daty urządzeń, które jeszcze nie miały swojej premiery, a niektóre z nich nie zostały jeszcze zapowiedziane. I nie mówimy tutaj o telewizorach firmy z Państwa Środka.

Przeczytaj także: Stare gry popularniejsze niż nowe tytuły. Ta lista temu dowodzi!

Reklama

Na jednym ze slajdów pokazanych podczas konferencji przedstawiono generacje urządzeń i w rubryce Gen 9.5 możemy zobaczyć wzmiankę o konsoli PS 5 Pro, nowej odsłonie konsoli Xbox Series S/X oraz karcie graficznej AMD Radeon RX 7700 XT. Według producenta wszystkie te urządzenia pozwolą na granie w rozdzielczości 8K i 120 kl./s, co oczywiście wiąże się z jego telewizorami.

Kiedy PlayStation 5 Pro, nowy Xbox Series S/X i Radeon RX 7700 XT trafi na rynek?

Według TCL konsole PS 5 Pro, nowa wersja Xbox Series X/S i karta graficzną AMD Radeon RX 7700 XT pojawią się na rynku w latach 2023/2024. Producent telewizorów przewiduje, że wszystkie te urządzenia pozwolą na grę w wysokiej rozdzielczości 8K przy 120 klatkach na sekundę, co z pewnością ucieszyłoby wielu graczy. Oczywiście taką rozdzielczość miałyby obsługiwać nowe telewizory chińskiego producenta, które w podobnym czasie trafią do sprzedaży.

TCL PlayStation 5 Pro
Źródło: PPE

Nie ma jednak informacji czy informacje przekazane podczas konferencji TCL są tylko domysłami i oczekiwaniami producenta, czy bazują na wewnętrznych informacjach firmy. Można się jednak domyślić, że wszystkie trzy przedstawione urządzenia prawdopodobnie zadebiutują właśnie w tym okresie. Wszyscy wiedzą, że producenci pracują nad tymi urządzeniami, nawet jeśli żaden z nich o nich nie wspomniał. Nam pozostaje czekać i wierzyć, że producent telewizorów się nie pomylił.

Źródło: PPE/Zdjęcie: PPE

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama