Tekken 7 – Premier Polski weźmie udział w turnieju!

To nie żadna ściema! Twórcy gry Tekken 7 zapowiedzieli, że z najnowszym DLC do listy grywalnych postaci dołączy nie kto inny jak Premier Polski. Nie wierzycie?  

Tekken 7 – Jej imię to Lidia Sobieski 

Zapowiedź nowego DLC gry Tekken 7 z tak mocnym Polskim akcentem jest w 100% prawdziwa. Oczywiście, postać nie będzie wykreowana w oparciu o sylwetkę prawdziwego Premiera Polski – Mateusza Morawieckiego. Jego godnym, fikcyjnym zastępcą w świecie gry będzie blondwłosa Lidia Sobieski. Z zapowiedzi możemy wywnioskować, że jej alternatywnym ubiorem będzie strój w stylu biurowym. Wliczając w to biała koszulę i skórzany płaszcz. Stylem walki, którym będzie operowała Pani Premier to Karate Kyokushin. Lidia Sobieski będzie mistrzem tej dyscypliny czego dowodem jest czarny pas.  

Tekken 7 – nawiązanie fabularne 

Z wprowadzeniem każdej nowej postaci do gry Tekken 7 wiąże się jej godne zaprezentowanie oraz uzasadnienie jej obecności. W tym wypadku Lidia Sobieski zostaje osobiście zaproszona na turniej “Żelaznej Pięści” przez samego organizatora Heihachiego Mishimę. Taki stan rzeczy ma miejsce po tym jak Lidia Sobieski zwróciła się do głowy rodziny Mishima o wycofanie swoich prywatnych wojsk z terytorium Polski. Treść wspomnianego listu wygląda następująco.

Szanowna Pani Premier, 

Nie zamierzam przychylać się do Pani prośby o wycofanie Tekken Force z Polski. Darzę Panią jednak wielkim szacunkiem z powodu wstąpienia na stanowisko premiera w tak młodym wieku. Nie wątpię, że odegra Pani znaczącą rolę w kształtowaniu przyszłości swojego kraju. Jeśli zechce Pani ze mną współpracować, będzie miała Pani wsparcie Mishima Zaibatsu dla swojego kraju i wszystkich przedsięwzięć związanych z polityką, ekonomią i wojskiem. 

Gdy odrzuci Pani tę ofertę, jestem pewien, że rozumie Pani niebezpieczną sytuację, w jakiej postawiłoby to Pani kraj. 

Jeśli ma Pani jakieś zastrzeżenia, zawsze może Pani wziąć udział w Turnieju Króla Żelaznej Pięści i przedstawić je bezpośrednio mnie. 

Z niecierpliwością czekam na Pani starannie przemyślaną odpowiedź. 

22 stycznia 

Dyrektor generalny Mishima Zaibatsu 

Heihachi Mishima 

To się dzieje naprawdę! 

To spore wyróżnienie dla naszego kraju. Twórcy z Bandai Namco zdecydowali się umieścić w grze Tekken 7 postać wykreowaną na Premier Polski. Jeśli dalej ciężko wam uwierzyć tutaj znajdziecie zapowiedź. Jak waszym zdaniem nasza reprezentantka będzie radzić sobie przeciwko takim postaciom jak: Eddie, Jim czy Heihachi?  

Dołącz do newslettera

Popularne artykuły

Oto rzeczy, które najlepiej sprzedają się w Dark Webie

Dark Web będący ciemną stroną Internetu skrywa naprawdę wiele...

Jakie gry warto kupić podczas Steam Autumn Sale 2022?

Kolejna duża wyprzedaż steam, a tym razem Steam Autumn...

Przejechał Porsche 911 Turbo ponad milion kilometrów

Niektórzy są tak przywiązani do swoich aut, że pokonują...

Twoje stare BMW może być lepsze niż nowe!

Po co kupować nowe, skoro twoje stare BMW może...

Onana opuścił zgrupowanie Kamerunu. Bramkarz… się obraził?

W reprezentacji Kamerunu nie dzieje się najlepiej. Bramkarz Andre...


Tomasz Chruściel
Tomasz Chruścielhttps://menworld.pl
Pasjonat sportu i motoryzacji. Prywatnie trener personalny z wieloletnim doświadczenie. Moje "działka" to testy aut, aktualizacje z ringów i klatek na świecie oraz nowe technologie. Stay Tuned!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!