Connect
To Top

Test Blue Raspberry – mobilny mikrofon dla wymagających

Przedsiębiorstwo Blue znane jest z produkcji świetnych mikrofonów. Modele takie jak Yeti czy Snowball doceniane są przez wielu streamerów i lektorów. Wcale to chyba nikogo nie dziwi, ponieważ za stosunkowo atrakcyjną (chociaż nie małą) cenę możemy otrzymać dobry sprzęt do nagrywania dźwięku. Otrzymałem do testów mikrofon Blue Raspberry. Jest to model przeznaczony głównie dla użytkowników urządzeń mobilnych. Przekonajmy się, czy jest to model, którym warto się zainteresować. Zapraszam do lektury krótkiego artykułu na ten temat.

Wstecz1 z 5Następna
Użyj ← → na klawiaturze, by przeglądać podstrony

Coraz więcej ludzi ma świadomość tego, że dobrej jakości film to nie tylko obraz, ale także dźwięk. Dotyczy to również nagrywających za pomocą telefonów. Niektóre smartfony posiadają tak zaawansowane obiektywy, że rzeczywiście można nagrywać ciekawe materiały. Przydatny w takim wypadku może być kompaktowy mikrofon Blue Raspberry. Producent chwali się, że model ten cechuje się technologią Internal Acoustic Diffuser. To oznacza, że w praktyce zmniejszy się pogłos oraz odgłosy otoczenia, a dźwięk będzie skoncentrowany na najbliższym planie. Warto tutaj na wstępie dodać, że mikrofon kompatybilny jest tylko z urządzeniami pracującymi w oparciu o iOS. Mowa i tabletach iPod oraz smartfonach iPhone. To przez to, że mikrofon podpięty będzie przewodem zakończonym wtyczką lightning. Oczywiście w grę wchodzą także PC-ty (z Windowsem 7 i nowszym), a także Macintoshe (z Mac OSX).

Wstecz1 z 5Następna
Użyj ← → na klawiaturze, by przeglądać podstrony

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

More in Nowe technologie

MenWorld.pl to lifestylowy magazyn dla mężczyzn. Na łamach naszej witryny internetowej można przeczytać artykuły z wielu dziedzin, które powinny zainteresować prawdziwego faceta. Nasi redaktorzy tworzą teksty o motoryzacji, podróżach, modzie, nowych technologiach oraz kulturze. Każdego dnia pojawiają się kolejne artykuły pisane w formie blogowej.

Copyright © 2015-2018 MenWorld.pl | DiGnet Media