623
Views

Zawartość opakowania

Mikrofon otrzymujemy w eleganckim, czarno-czerwonym opakowaniu. Na froncie widnieje urządzenie oraz logo producenta. Umieszczono tam także kilka szczegółów na temat mikrofonu. Na bokach znajdziemy kolejne informacje o Blue Raspberry. Sprawdźmy, co skrywa pudełko.

Zawartość opakowania jest dość skromna, ale znajdziemy wszystko to, co jest potrzebne. Jest więc sam mikrofon, kabel zakończony końcówką USB (do podłączenia do PC lub Mac), drugi przewód z końcówką lightning do podłączenia iPhone lub iPada. W opakowaniu umieszczono także etui na mikrofon oraz instrukcję obsługi.

Test Blue Raspberry - mobilny mikrofon dla wymagających

1 2 3 4 5

Tagi:
Kategoria artykułu
Nowe technologie
Daniel Laskowski

Jestem pomysłodawcą magazynu, który właśnie przeglądasz. Miałem okazję pisać treści dla wielu portali internetowych, a także gazet. Interesuję się nowymi technologiami, motoryzacją (przede wszystkim samochodami, chociaż coraz mocniej patrzę w kierunku motocykli typu bobber) oraz muzyką. Nie skupiam się jednak na jednym gatunku. Słucham zarówno jazzu, jak i muzyki elektronicznej. Na łamach MenWorld.pl zajmuję się zarówno tworzeniem treści, jak i zarządzaniem całym portalem.

    Możliwość opublikowania komentarza wyłączona.