153
Views

Tibia to gra, której nie trzeba nikomu przedstawiać. Legendarna gra MMORPG swoje lata świetności ma już za sobą, jednak fani tytułu dalej zapełniają serwery. Okazuje się, że gra po 25 latach od premiery w końcu dostanie efekty dźwiękowe!

Kultowa Tibia zmieni się nie do poznania!

W 1997 roku deweloperzy CipSoft uruchomili pierwszy serwer gry Tibia. Gra stała się niezwykle popularna w naszym kraju, a nasi rodacy okupują topowe lokacje, jeśli chodzi o postacie z najwyższym wbitym poziomem. 25 lat to szmat czasu, zwłaszcza jeśli mówimy o grach komputerowych. Niektóre z nich znikają z rynku już po kilku latach, natomiast kultowa gra MMORPG kilka dni temu świętowała swoje ćwierćwiecze.

Przeczytaj także: Spider-Man: Fani domagają się zmiany Toma Hollanda

Na kanale YouTube deweloperów gry pojawił się filmik z podziękowaniami dla wszystkich użytkowników, którzy w ciągu ostatnich 25 lat spędzili, chociaż kilka godzin w świecie gry. Oprócz podziękowań w filmie pojawiło się ogłoszenie, które na pewno spodoba się wszystkim miłośnikom gry CipSoft. Okazuje się bowiem, że Tibia, 25 lat po premierze, otrzyma efekty dźwiękowe!

Gracze po 25 latach usłyszą dźwięki z gry

Dla wielu fakt, że Tibia od momentu swojej premiery nie posiadała żadnych efektów dźwiękowych. Gracze przez ostatnie ćwierćwiecze grali w grę CipSoft w zupełnej ciszy, dlatego też dla wielu ta zmiana może być nawet szokująca. Jak to się mówi, lepiej późno niż wcale! Deweloperzy nie zdradzili, jednak kiedy pojawi się aktualizacja, która wniesie te wielkie zmiany do gry.

Warto zaznaczyć, że Tibia otrzymuje dwie duże aktualizacje w roku i zazwyczaj dzieje się to w okresie letnim oraz zimowym. CipSoft nie podało konkretnego okresu, w którym gracze po raz pierwszy będą mogli zagrać w swoją ukochaną grę z efektami dźwiękowymi. Jak widać, gra w dalszym ciągu ma się świetnie i przynosi zyski, dlatego też nie ma w planach jej zamknięcia.

Źródło: YouTube CipSoft

Tagi:
·
Kategoria artykułu
Gry
Karol Snopek

Sport i nowe technologię to dziedziny, w których czuję się najlepiej. Nie widzę świata poza Boston Celtics i tym co dzieje się w NBA. Wielki fan J. Cole i muzyki spod gatunku R'n'B!

    Możliwość opublikowania komentarza wyłączona.