Connect
To Top

TIDAL udostępnia technologię Sony 360 Reality Audio

Osoby posiadające konto HiFi w serwisie TIDAL od dziś (tj. 4 listopada) mają możliwość słuchania swojej ulubionej muzyki w technologii Sony 360 Reality Audio. Technologia ta wykorzystuje dźwięk przestrzenny zapewniający niezwykłe doświadczenia z słuchania muzyki. 

TIDAL wprowadza do swoich usług technologię 360 Reality Audio

Technologia Sony 360 Reality Audio wykorzystuje obiektywy dźwięk przestrzenny, co sprawia, że użytkownik ma wrażenie otaczającego go dźwięku ze wszystkich stron. Do pełnego i jak najlepszego doświadczenia technologii 360 Reality Audio potrzebne będą słuchawki. Wprowadzenie do serwisu tego typu technologii jest potwierdzeniem stałego zaangażowania serwisu TIDAL w dostarczanie użytkownikom oraz artystom jak najwyższej jakości dźwięku. 

Sony 360 Reality Audio

Sony 360 Reality Audio

W chwili obecnej użytkownicy posiadający subskrypcję TIDAL HiFi w technologii od Sony mogą słuchać utworów takich wykonawców jak Miles Davis, Santana, Billie Holiday, A$AP Ferg, Khalid i wielu innych. W nadchodzących tygodniach lista ta powiększy się o kolejne kilka tysięcy piosenek. 

360 Reality Audio to technologia, która umożliwia artystom i twórcom przekazanie słuchaczom wszystkiego co zamierzali tworząc dany utwór. To dzięki mapowaniu źródeł dźwięku, takich jak wokal czy instrumenty muzyczne, a nawet odgłosy publiczności podczas koncertu na żywo. To wszystko pozwala na przekazanie informacji i umieszczenie ich w przestrzeni sferycznej. Dzięki takiemu zastosowaniu słuchacze mogą doświadczyć tego co czują artyści i twórcy podczas tworzenia swojej muzyki. 

Więcej informacji znajduje się pod adresem TIDAL.com/360RA

More in Nowe technologie

MenWorld.pl to lifestylowy magazyn dla mężczyzn. Na łamach naszej witryny internetowej można przeczytać artykuły z wielu dziedzin, które powinny zainteresować prawdziwego faceta. Nasi redaktorzy tworzą teksty o motoryzacji, podróżach, modzie, nowych technologiach oraz kulturze. Każdego dnia pojawiają się kolejne artykuły pisane w formie blogowej.