Site icon MenWorld.pl

TIDAL udostępnia technologię Sony 360 Reality Audio

TIDAL wprowadza do swoich usług technologię 360 Reality Audio

Technologia Sony 360 Reality Audio wykorzystuje obiektywy dźwięk przestrzenny, co sprawia, że użytkownik ma wrażenie otaczającego go dźwięku ze wszystkich stron. Do pełnego i jak najlepszego doświadczenia technologii 360 Reality Audio potrzebne będą słuchawki. Wprowadzenie do serwisu tego typu technologii jest potwierdzeniem stałego zaangażowania serwisu TIDAL w dostarczanie użytkownikom oraz artystom jak najwyższej jakości dźwięku. 

Sony 360 Reality Audio
Sony 360 Reality Audio

W chwili obecnej użytkownicy posiadający subskrypcję TIDAL HiFi w technologii od Sony mogą słuchać utworów takich wykonawców jak Miles Davis, Santana, Billie Holiday, A$AP Ferg, Khalid i wielu innych. W nadchodzących tygodniach lista ta powiększy się o kolejne kilka tysięcy piosenek. 

360 Reality Audio to technologia, która umożliwia artystom i twórcom przekazanie słuchaczom wszystkiego co zamierzali tworząc dany utwór. To dzięki mapowaniu źródeł dźwięku, takich jak wokal czy instrumenty muzyczne, a nawet odgłosy publiczności podczas koncertu na żywo. To wszystko pozwala na przekazanie informacji i umieszczenie ich w przestrzeni sferycznej. Dzięki takiemu zastosowaniu słuchacze mogą doświadczyć tego co czują artyści i twórcy podczas tworzenia swojej muzyki. 

Reklama

Więcej informacji znajduje się pod adresem TIDAL.com/360RA

Exit mobile version