Connect
To Top

TOP10 – najdroższe samochody świata

Gdy jadą ulicą przyciągają uwagę nie tylko swoim wyglądem, ale przede wszystkim dźwiękiem silnika, który potrafi zwalić z nóg nawet osoby, które nie określiłyby siebie miłośnikami motoryzacji. Supersamochody, bo o nich mowa mają jedną wspólną cechę – bardzo wysoką cenę!

Wstecz1 z 11Następna
Użyj ← → na klawiaturze, by przeglądać podstrony

Piękne i szybkie obiekty westchnień – oto najdroższe samochody świata

W dzisiejszym zestawieniu przyjrzymy się najdroższym autom świata, których cena, ale i dostępność może zaskoczyć. Znajdziemy tutaj propozycje od topowych producentów, projekty czy edycje limitowane do jednego egzemplarza! Jedną bardzo ważną cechą wszystkich tych samochodów jest to, że z roku na rok ich cena idzie w górę, więc właściciele tych pojazdów nie muszą bać się o utratę ich wartości.

Wstecz1 z 11Następna
Użyj ← → na klawiaturze, by przeglądać podstrony

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

More in Ciekawostki

MenWorld.pl to lifestylowy magazyn dla mężczyzn. Na łamach naszej witryny internetowej można przeczytać artykuły z wielu dziedzin, które powinny zainteresować prawdziwego faceta. Nasi redaktorzy tworzą teksty o motoryzacji, podróżach, modzie, nowych technologiach oraz kulturze. Każdego dnia pojawiają się kolejne artykuły pisane w formie blogowej.

Copyright © 2015-2018 MenWorld.pl | DiGnet Media