TrueLife AquaFloss Station - zadbaj o higienę jamy ustnej
TrueLife AquaFloss Station - zadbaj o higienę jamy ustnej

TrueLife AquaFloss Station – zadbaj o higienę jamy ustnej

Irygator doustny TrueLife AquaFloss Station jest idealnym narzędziem zapewniającym doskonały uśmiech oraz zdrowe zęby i dziąsła. Służy jako alternatywa dla niepraktycznej nici dentystycznej, która potrafi podrażniać dziąsła.

Higiena jamy ustnej jest bardzo ważna, jednak problemem szczoteczek, zarówno zwykłych, jak i elektrycznych jest fakt, że nie są w stanie całkowicie usunąć wszelkich zanieczyszczeń. W trudno dostępnych miejscach zalegają się bakterie, które w ostateczności mogą doprowadzić do nieprzyjemnych wizyt u dentysty.

W celu uzyskania idealnie czystych i zdrowych zębów i utrzymania higieny jamy ustnej, najlepszym rozwiązaniem jest połączenie szczoteczki sonicznej, takiej jak TrueLife Sonic Brush ze sterylizacją UV i irygatora dentystycznego, takiego jak AquaFloss Station, która swoimi strumieniami powietrza i wody skutecznie wyczyści nawet najtrudniej dostępne miejsca między uzębieniem.

Szybkie i skuteczne czyszczenie jamy ustnej za pomocą irygatora dentystycznego AquaFloss Station zdecydowanie poprawi poziom higieny jamy ustnej. Wystarczy włożyć dyszę do ust, wybrać optymalny poziom ciśnienia – wystarczy tylko minuta, aby całkowicie oczyścić zęby i dziąsła z niechcianych bakterii. Ciśnienie jest regulowane, każdy może dobrać je w zależności od swoich potrzeb i wrażliwości dziąseł; dostępność ciśniania waha się od 30 do 125 PSI.

AquaFloss Station oferuje dziesięć trybów pracy, między którymi z łatwością można przełączać za pomocą koła umieszczonego na zbiorniku. Na dyszy umieszczony został przycisk, za pomocą którego w każdym momencie można przerwać czyszczenie. Dysze posiadają tryb pracy w zakresie 360 stopni, co sprawia, że mogą dotrzeć do trudno dostępnych miejsc.

W zestawie TrueLife AquaFloss Station znajdują się dwie wymienne dysze, dzięki czemu możesz dzielić urządzenie z innymi członkami rodziny. W ofercie producenta znajdują się dodatkowe dysze, które można nabyć oddzielnie, a także specjalne głowice TrueLife, które skutecznie zadbają o utrzymanie higieny jamy ustnej.

Wymiary irygatora dentystycznego TrueLife AquaFloss Station to 155 x 135 x 215 mm przy pojemności zbiornika 600 ml i wadze ok. 0,7 kg. Urządzenie jest zasilane z sieci, i posiada certyfikat wodoszczelności IPX3.

 

TrueLife AquaFloss Station został wyceniony na około 420 złotych.

MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ
Citroen Berlingo M
Test Citroen Berlingo M – praktyczny kombivan