119
Views

Wynajmij rower z Uber

Uber to firma skupiona na wyzwaniach związanych z wykorzystaniem technologii smart dla inteligentnych miast. Już teraz pomaga dziesiątkom milionów ludzi w przejazdach za pomocą kilku kliknięć w aplikacji. Jej głównym celem jest jednak to, o czym marzą również mieszkańcy miast na całym świecie: łatwiejsze życie bez posiadania własnego samochodu.

Osiągnięcie tego celu oznacza poprawę jakości życia w miastach, zmniejszenie korków i zanieczyszczeń oraz konieczności przeznaczania dodatkowych miejsc na parkingi.

Firma chce łączyć różne środki transportu w ramach jednej aplikacji – tak, aby każdy użytkownik mógł wybrać najszybszy lub najtańszy sposób dotarcia do miejsca docelowego. Nieważne czy z Uberem czy rowerem, metrem lub jeszcze innym pojazdem.

 

Więcej informacji na ten temat znajdziecie tutaj.

Kategoria artykułu
Ciekawostki
Daniel Laskowski

Jestem pomysłodawcą magazynu, który właśnie przeglądasz. Miałem okazję pisać treści dla wielu portali internetowych, a także gazet. Interesuję się nowymi technologiami, motoryzacją (przede wszystkim samochodami, chociaż coraz mocniej patrzę w kierunku motocykli typu bobber) oraz muzyką. Nie skupiam się jednak na jednym gatunku. Słucham zarówno jazzu, jak i muzyki elektronicznej. Na łamach MenWorld.pl zajmuję się zarówno tworzeniem treści, jak i zarządzaniem całym portalem.

    Możliwość opublikowania komentarza wyłączona.