Connect
To Top

Uber wchodzi na rynek wynajmu rowerów elektrycznych i przejmuje startup Jump

Uber łączy siły z JUMP Bikes, czyli firmą, z którą już współpracował w San Francisco, testując wynajem elektrycznych rowerów bez stacji dokujących. Pilotażowy program spotkał się z dużym zainteresowaniem i został ciepło przyjęty przez użytkowników, którzy chętnie korzystali z rowerów, ceniąc sobie wygodę i przyjazną środowisku formę przemieszczania się po ulicach San Francisco. Po pomyślnych testach, Uber rozszerzył swoją ofertę podróżowania po mieście o pojazdy na dwóch kołach.

Wynajmij rower z Uber

Uber to firma skupiona na wyzwaniach związanych z wykorzystaniem technologii smart dla inteligentnych miast. Już teraz pomaga dziesiątkom milionów ludzi w przejazdach za pomocą kilku kliknięć w aplikacji. Jej głównym celem jest jednak to, o czym marzą również mieszkańcy miast na całym świecie: łatwiejsze życie bez posiadania własnego samochodu.

Osiągnięcie tego celu oznacza poprawę jakości życia w miastach, zmniejszenie korków i zanieczyszczeń oraz konieczności przeznaczania dodatkowych miejsc na parkingi.

Firma chce łączyć różne środki transportu w ramach jednej aplikacji – tak, aby każdy użytkownik mógł wybrać najszybszy lub najtańszy sposób dotarcia do miejsca docelowego. Nieważne czy z Uberem czy rowerem, metrem lub jeszcze innym pojazdem.

 

Więcej informacji na ten temat znajdziecie tutaj.

More in Ciekawostki

MenWorld.pl to lifestylowy magazyn dla mężczyzn. Na łamach naszej witryny internetowej można przeczytać artykuły z wielu dziedzin, które powinny zainteresować prawdziwego faceta. Nasi redaktorzy tworzą teksty o motoryzacji, podróżach, modzie, nowych technologiach oraz kulturze. Każdego dnia pojawiają się kolejne artykuły pisane w formie blogowej.

Copyright © 2015-2018 MenWorld.pl | DiGnet Media