W końcu! Wiemy, kiedy HBO Max trafi do Polski!

HBO Max to nowa platforma streamingowa, która zastąpi HBO Go. WernerMedia, czyli wydawca serwisu przedstawił plan wdrożenia platformy na rynek europejski. Tym samym poznaliśmy datę premiery Max w Polsce!

Nowa platforma wchodzi na europejski rynek

HBO Max jest nową platformą, która ma zastąpić dobrze wszystkim znane Go. Na Maxie udostępniane będą kinowe hity, a w wielu przypadkach będą się one pojawiać jednocześnie w serwisie, jak i w kinach. Na premierę nowej wersji serwisu streamingowego mieszkańcy Europy czekają od momentu zapowiedzenia serwisu, jednak to czekanie powoli dobiega końca. Jak się okazuje, serwis wystartuje już w wybranych krajach europejskich w październiku.

Przeczytaj także: Czekaliście na HBO Max? Mamy złe wieści

Z serwisu w październiku będą mogli cieszyć się mieszkańcy takich krajów jak Szwecja, Andora, Hiszpania, Norwegia, Dania i Finlandia. Kolejne kraje do listy dołączą w ciągu najbliższych miesięcy. W tym gronie pojawi się także Polska!

https://www.youtube.com/watch?v=P-ZkEvmo7VY

Kiedy HBO Max będzie dostępne w Polsce?

Jak już kiedyś pisaliśmy, HBO Max nie pojawi się w tym roku w naszym kraju. Teraz poznaliśmy jednak datę startu nowej platformy streamingu wideo w Polsce. Okazuje się, że serwis zostanie uruchomiony w naszym kraju w 2022 roku. Serwis trafi jednocześnie do wielu innych krajów. Na dokładną datę premiery musimy jeszcze poczekać do października tego roku, ponieważ wtedy będzie miało miejsce specjalne wydarzenie, na który zdradzone zostaną wszelkie reguły.

Ceny abonamentów nie są jeszcze znane, jednak w serwisie Max istnieją dwa abonamenty. Jeden z nich jest oczywiście bez reklam i został wyceniony na 14,99 USD, czyli około 57 złotych. Drugi z kolei kosztuje 9,99 USD, czyli ok. 38 PLN i jest on z reklamami.

Dołącz do newslettera

Popularne artykuły

OnePlus Nord Watch oficjalnie na rynku! Miesiąc pracy na baterii!

OnePlus Nord Watch został oficjalnie zaprezentowany. Urządzenie wearable chińskiego...

W sieci pojawiły się zdjęcia XFX Radeon RX 6700 XL.

Do sieci trafiły zdjęcia do tej pory nie znanej...

Playstation 5 złamane! Hakerzy wygrali z zabezpieczeniami

Hakerom udało się złamać zabezpieczenia, czy też ograniczenia w...

Sony zablokuje przejęcie Activision Blizzard przez Microsoft?

O przejęciu Activision Blizzard przez Microsoft dowiedzieliśmy się już...

NFT upada? Wolumen transakcji spadł o aż 97% w tym roku

Początkowego szału na tokeny NFT odmówić nie można. Był...
Karol Snopek
Karol Snopek
Sport i nowe technologie to dziedziny, w których czuję się najlepiej. Nie widzę świata poza Boston Celtics i tym co dzieje się w NBA. Wielki fan J. Cole i muzyki spod gatunku R'n'B!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj