Walka MMA zawodników bez rąk! To wydarzyło się naprawdę

Walka MMA zawodników bez rąk! To wydarzyło się naprawdę

14 czerwca doszło do niespotykanej dotąd konfrontacji. Walka MMA zawodników bez rąk odbyła się na gali SCF w Kępnie.

Walka MMA zawodników bez rąk granicami „freak fightingu” ?

Granice „freak fightu” są coraz dalej przesuwane w kierunku absurdu. Może się wydawać, że walki kobieta vs mężczyzna, 3 vs 1 czy starcia niskorosłych to już przesada. Jednak nie. Walka MMA zawodników bez rąk to na pewno kolejny poziom, na jaki wchodzi „freakfighting” w Polsce. Oglądając wspomniany pojedynek muszę przyznać, że obaj fighterzy do tego starcia podeszli profesjonalnie i zaprezentowali poziom o wiele wyższy niż typowi celebryci w klatkach federacji zajmujących się organizowaniem walk „freakfight”.

Bartosz Klimek pokonał Przemysława Wieczorka decyzją sędziów.

Bartosz Klimek i Przemysław Wieczorek nie posiadają górnych kończyn, jednak nie przeszkadzało im to w zaprezentowaniu wybitnych umiejętności. Nie można zaprzeczyć, że Klimek i Wieczorek posiadają ogromny charakter i serce do walki. Pokazali to w klatce federacji SCF.

Za organizację tego wydarzenia odpowiada Grzegorz Szulakowski, były zawodnik KSW. Do kontrowersyjnej walki zostali powołani „profesjonaliści”. Bartosz Klimek jest zawodnikiem parateakwondo, jego przeciwnik również pozostaje w reżimie treningowym.

Link do wywiadu z Bartkiem Klimkiem po walce dostępny tutaj!

Walka MMA zawodników bez rąk zakończyła się jednogłośną decyzją sędziów. Przesądziła ilość kombinacji oraz siła ciosów. Ostatecznym zwycięzcą został Bartosz Klimek.

Źródło zdjęć: portal planeta.pl.