109
Views

Nosisz się z zamiarem założenia własnej firmy transportowej? Przerażają Cię koszty zakupu floty? Nie wiesz, czy interes wypali? Wynajem samochodów dostawczych to proste rozwiązanie dla firm. Te pytania spędzają sen z oczu początkującym przedsiębiorcom. Zanim business w pełni zafunkcjonuje, należy poznać rynek, a to zajmuje trochę czasu. Podobnie rzecz się ma z finansowaniem działalności. Aby zdobyć kredyt, należy wykazać, że firma funkcjonuje. Do funkcjonowania firmy potrzebujesz auta itd. Zamknięte koło niemożności? Nie! Nie ponosząc ryzyka, możesz zdobyć odpowiednie pojazdy dzięki ofercie wynajmu samochodów dostawczych z Warszawy!

Wypożyczalnia samochodów dostawczych Warszawa

Można założyć, że rozpoczynając działalność transportową, wiesz jak zdobyć zlecenia, teraz pora na to, byś wiedział skąd zdobyć flotę na odpowiednim poziomie. Wypożyczalnia samochodów dostawczych z Warszawy bez zbędnych formalności udostępni Ci swoje pojazdy.

Nie ponosisz żadnego ryzyka, żadnych dodatkowych kosztów związanych z ubezpieczeniem, wynajmem miejsca do parkowania, remontami czy amortyzacją.

Wystarczy, że z dowodem osobistym i prawem jazdy pojawisz się w siedzibie firmy i wybierzesz samochody odpowiednie do Twoich potrzeb. Przy sprawnej organizacji można wynająć pojazd bezpośrednio przed wyjazdem, wystarczy dokonać bezpłatnej rezerwacji. Dzięki temu unikasz „pustych” godzin, kiedy to auto stoi bezproduktywnie.

A co z brakiem czasu na dojazd do siedziby wypożyczalni? Wystarczy umówić się i podać miejsce odbioru pojazdu. Samochód dostawczy z wypożyczalni z Warszawy zostanie podstawiony na umówione miejsce przez pracownika firmy. Proste, prawda?

Masz kilka zleceń i nie jesteś w stanie dojechać wszędzie na czas? Przecież możesz zdecydować się na kilka samochodów! Oczywiście nie jesteś w stanie prowadzić ich sam jednocześnie, lecz to również nie stanowi żadnego kłopotu.

Wynajem samochodów dostawczych. Formalności sprowadzone są do niezbędnego minimum:

  • Pomoc profesjonalnych opiekunów klienta;
  • Szeroki wybór wyposażenia dodatkowego;
  • Prosta w konstrukcji i zrozumiała umowa najmu;
  • Atrakcyjne warunki finansowe.

Więcej szczegółów znajdziesz na stronie http://dolcar.auto.pl/wypozyczalnia-samochodow-dostawczych-warszawa/.

Na podstawie stosownego upoważnienia pojazd może prowadzić wskazana przez Ciebie osoba. Jednym słowem nie posiadając własnej floty pojazdów, możesz zatrudnić swoich kierowców. 

Wypożyczalnia samochodów dostawczych Warszawa. Spedycja zagraniczna

Twoja firma nie musi ograniczać się wyłącznie do transportu na terenie naszego kraju, możesz podejmować spedycję w skali globalnej. Samochody dostawcze z Warszawy znane są z tras niemal całej Europy. Należy jedynie poinformować personel wypożyczalni o takim zamiarze i koniec formalności. Nawet przypadkowe opóźnienie, które może przecież wydarzyć się, na tak długiej trasie nie jest problemem. Jeden telefon informujący o tym fakcie i można spokojnie kontynuować podróż.

Każde dobrze wykonane zlecenie generuje następne. Z pomocą wypożyczalni samochodów dostawczych DOLCAR możesz zacząć już dziś, zyskując nowych klientów i podnosząc prestiż swojej firmy.

Sprawdź również nasze testy samochodów używanych.

Kategoria artykułu
Biznes
Wpis partnerski

MenWorld.pl to lifestylowy magazyn dla mężczyzn. Na łamach naszej witryny internetowej można przeczytać artykuły z wielu dziedzin, które powinny zainteresować prawdziwego faceta. Nasi redaktorzy tworzą teksty o motoryzacji, podróżach, modzie, nowych technologiach oraz kulturze. Każdego dnia pojawiają się kolejne artykuły pisane w formie blogowej.

Możliwość opublikowania komentarza wyłączona.