88
Views

Wybierając się w góry jednym ze sposobów upamiętnienia naszego wyjazdu jest nagrywanie wszelkich momentów. Do takiej aktywności najczęściej wybiera się kamery sportowe, które stworzono do nagrywania materiałów wideo w ciężki warunkach. Kamera Xblitz Move 4K Plus to nowoczesne urządzenie oferujące wysoką jakość nagrań wideo, który świetnie poradzi sobie nawet w ekstremalnych warunkach. 

Xblitz Move 4K Plus to urządzenie polskiej marki, które oferuje bardzo wiele w przystępnej cenie. Nagrywa obraz w dużej rozdzielczości 4K, posiada bardzo dobrą specyfikację i wiele dodatków, które ułatwiają korzystanie z urządzenia. Wodoodporna obudowa znajdująca się w zestawie pozwala nagrywać materiały niezależnie od warunków pogodowych, a dwa wyświetlacze sprawiają, że urządzenie jest proste w obsłudze. 

Świetna specyfikacja Xblitz Move 4K Plus pozwala na nagrywanie obrazu w wysokiej jakości 4K

Kamera sportowa Xblitz Move 4K Plus to urządzenie z najwyższej półki, dlatego też wyposażono ją w wydajne podzespoły. Na pokładzie znajdziemy sensor Sony IMX078 pozwalający na nagrywanie obrazu w wysokiej rozdzielczości 4K oraz bardzo dobra jakość ujęć po zmroku. Szerokokątny obiektyw 170 stopni pozwala na nagranie znacznie większego kadru niż w przypadku standardowych kamer sportowych. W produkcji wysokiej jakości wideo nagrywanego przez Move 4K Plus pomaga również stabilizacja obrazu. Producent wyposażył kamerę w akumulator o pojemności 1350 mAh. Bateria jest wymienna, więc bez problemu możemy nagrywać długi materiały. Xblitz Move 4K Plus obsługuje karty pamięci microSD o maksymalnej pojemności 128 GB. 

Szybki procesor dba o płynność działania kamerki

Xblitz Move 4K Plus została wyposażona w procesor NTK96660, który odpowiada za szybkie i sprawne działanie systemu operacyjnego dostępnego w języku polskim. W zestawie znajduje się pilot pozwalający na sterowanie urządzeniem. Kamerka została wyposażona w moduł Wi-Fi. Move 4K Plus posiada dwa wyświetlacze – duży, 2-calowy ekran dotykowy umieszczony z tyłu obudowy, który pozwala na poruszanie się po menu i funkcjach kamery oraz ekran na froncie informujący o stanie baterii, czasie nagrywania i trybach kamerki. 

Wiele akcesoriów gwarantuje wygodę użytkowania 

Xblitz zadbał o komfort użytkowania swojej kamery Move 4K Plus, dlatego też w zestawie znajdziemy wiele akcesoriów, które z pewnością przydadzą się podczas nagrywania. Najbardziej pomocnym dodatkiem jest pilot na nadgarstek, który pozwala nam na włączanie i wyłączanie nagrywania w każdej chwili. To wygodne rozwiązanie umożliwia obsługę kamery wtedy, kiedy mamy do niej ograniczony dostęp. Kamerą można sterować również za pomocą aplikacji na smartfona. Do połączenia wykorzystywana jest sieć Wi-Fi. 

W opakowaniu znajdziemy szeroki komplet akcesoriów, które pozwalają na szybki i łatwy montaż kamery. Oprócz akcesoriów montażowych w zestawie znajduje się również wodoodporna obudowa, która pozwoli nam na nagrywanie materiałów pod wodą. 

Dostępność 

Kamera sportowa Xblitz Move 4K Plus dostępna jest w autoryzowanych sklepach oraz na stronie producenta – www.xblitz.pl. Urządzenie zostało wycenione 449 złotych. 

Kamera sportowa Xblitz Move 4K+ specyfikacja techniczna

Procesor:NTK96660
Sensor:SONY IMX078
Wyświetlacz:Dwa wyświetlacze 2 cale / 0,66 cala
Bateria:1350mAh (wymienna)
Kąt widzenia:170 stopni
Rozdzielczość nagrywania:od 720p do 4K
Rozdzielczość zdjęć:16M
Komunikacja Wi-Fi:TAK
Pilot zdalnego sterowania:TAK
Obsługa kart pamięci:do 128 GB
Wymiary:59 x 41 x 21mm
Waga:66,1g (z baterią)
Kategoria artykułu
Informacje Prasowe · Nowe technologie
Karol Snopek

Sport i nowe technologię to dziedziny, w których czuję się najlepiej. Nie widzę świata poza Boston Celtics i tym co dzieje się w NBA. Wielki fan J. Cole i muzyki spod gatunku R'n'B!

Możliwość opublikowania komentarza wyłączona.