Wiem, kiedy odbędzie się Xbox Developer Direct! Sony może się bać?
77
Views

Xbox Developer Direct to wydarzenie, na którym Microsoft pokaże nadchodzące gry na swoje konsole oraz komputery PC z systemem Windows! Kiedy odbędzie się wydarzenie i jakie gry zostaną na nim pokazane?

Nowe wydarzenie Microsoftu już wkrótce!

Microsoft już jakiś czas temu oficjalnie zapowiedział wydarzenie Developer Direct, podczas którego zaprezentowane zostaną nowości, które w najbliższym czasie trafią do graczy posiadających komputery z systemem Windows oraz konsole Xbox. Nie będzie to tak wielkie wydarzenie, jak targi E3, jednak z pewnością zobaczymy na nim ciekawe tytuły.

Wiem, kiedy odbędzie się Xbox Developer Direct! Sony może się bać?
Wiem, kiedy odbędzie się Xbox Developer Direct! Sony może się bać?

Przeczytaj także: Hogwarts Legacy już jest hitem! Miesiąc przed premierą!

O tym, kiedy odbędzie sie Xbox Developer Direct, poinformował Jez Corden, który pracuje dla serwisu Windows Central. Według jego źródeł Microsoft zaplanował nowe wydarzenie na 25 stycznia i odbędzie się ono o 21:00 czasu polskiego. Czego można się spodziewać?

Co wydarzy się na Xbox Developer Direct?

Na wydarzeniu zwanym Xbox Developer Direct pokazane zostaną nowe tytuły gier, które wkrótce trafią na platformy Microsoftu. Według przecieków głównymi produkcjami, na jakim skupią się organizatorzy, będą wcześniej już zapowiedziane i zapowiedziane tytuły, jak Redfall, Forza Motorsport, Minecraft Legends, a także projekty studia ZeniMax Online Studios. Informacje mówią o tym, że wydarzenie to Xbox po prowadzi na spółkę z m.in. Bethesdą i Arkane.

Wiem, kiedy odbędzie się Xbox Developer Direct! Sony może się bać?
Wydarzenie ma odbyć się 25 stycznia o godzinie 21:00 czasu polskiego. Fot. SpamChronicles

Do wydarzenia zostało więc nieco ponad dwa tygodnie. Jeśli jesteście użytkownikami konsol od Microsoftu lub graczami PC, to z pewnością nie będziecie chcieli opuścić Xbox Developer Direct!

Źródło: Windows Central/ Fot. SpamChronicles

Kategoria artykułu
Gry
Karol Snopek

Sport i nowe technologię to dziedziny, w których czuję się najlepiej. Nie widzę świata poza Boston Celtics i tym co dzieje się w NBA. Wielki fan J. Cole i muzyki spod gatunku R'n'B!

Możliwość opublikowania komentarza wyłączona.