Site icon MenWorld.pl

Xbox Keystone na zdjęciu. Nowa konsola wyciekła do sieci!

Xbox Keystone to nowa konsola, która prawdopodobnie wkrótce zadebiutuje na rynku. Doszło jednak do wycieku, a jego autorem jest Phil Spencer, dyrektor generalny Xbox Gaming.

Microsoft rozszerza swoje portfolio konsol

Obecnie w ofercie giganta z Redmond znajdują się dwie konsole nowej generacji – Xbox Series S i Xbox Series X. Urządzenia te gwarantują wysoką moc obliczeniową i niesamowitą grafikę. Zdaje się jednak, że rośnie zapotrzebowanie na konsole, które pozwolą na granie w chmurze. Dlatego też Microsoft przymierza się do premiery konsoli Xbox Keystone.

Gry Xbox na Samsung Smart TV dzięki aplikacji bez konsoli!
Granie w chmurze staje się coraz popularniejsze!

Przeczytaj także: Oto cena Logitech G Cloud! Nie będzie tanio!

Reklama

Xbox Keystone to nazwa robocza urządzenia, które prawdopodobnie niedługo zadebiutuje na rynku. Ma być ono stworzone z myślą o graniu w chmurze i korzystaniu z Xbox Cloud Streaming i dawać dostęp do najpopularniejszych serwisów streamingu wideo. Urządzenie przeciekło do sieci, a jego autorem jest sam szef Xbox Gaming, Phil Spencer.

Xbox Keystone wkrótce trafi na rynek?

O konsoli Xbox Keystone mówiło się już kilka lat temu, a teraz wszystko wskazuje, że niedługo doczekamy się jej oficjalnej premiery. Sam Microsoft przyznał, że wszystko jest na dobrej drodze. Urządzenie pojawiło się kilka razy w przeciekach, a najnowszym z nich jest ten dostarczony przez Phila Spencera. Szef Xbox Gaming chciał wypromować Valut Boya z Fallout’a, jednak zaliczył małą i pewnie w pełni zamierzoną wpadkę.

Xbox Keystone na zdjęciu. Nowa konsola wyciekła do sieci!_1
Czy premiera Keystone jest już blisko? Fot. Phil Spencer/Twitter

Na górnej półce znajduje się bowiem niewielka konsola z logiem Xboxa, która według wielu jest właśnie nadchodzącym urządzeniem Microsoftu. Ujawnienie wyglądu konsoli z pewnością przybliża nas do jej premiery. Pozostaje jednak pytanie, kiedy ona nastąpi. Wydaje się, że zapotrzebowanie na konsole do grania w chmurze jest coraz większe!

Źródło: Phil Spencer

Exit mobile version