YouTube Premium pozwoli na pobieranie materiałów na komputer

Użytkownicy, którzy korzystają z YouTube Premium mogą liczyć na wiele przydatnych funkcji. Najważniejsza to brak reklam oraz słuchanie muzyki przy zablokowanym ekranie. Teraz dostaną oni nową możliwość, ponieważ Google wprowadziło funkcję pobierania materiałów na komputer PC.

Google testuje nowe funkcje w swoim serwisie

Google cały czas rozwija swoje serwisy. Nowe rozwiązania mają wpłynąć na wysoki komfort użytkowania portali. W ostatnim czasie w wyszukiwarce pojawiły się tryb nocny, który zwiększa komfort korzystania po zmroku. Teraz nową i przydatną dla wielu funkcję zyska YouTube Premium. Serwis, który po zakupie subskrypcji pozwala na słuchanie muzyki z wyłączonym ekranem oraz oglądanie materiałów bez reklam pozwoli na coś więcej.

Przeczytaj także: Jak pobrać muzykę z YouTube? Jest na to prosty sposób

Chodzi bowiem o pobieranie ulubionych materiałów na komputer PC. Funkcja ta oczywiście wcześniej była dostępna, jednak jedynie na urządzeniach mobilnych. Teraz osoby, które częściej korzystają z serwisu YouTube Premium na komputerach, również będą mogły to robić. Wiele serwisów korzysta z takiego rozwiązania, a najpopularniejszym jest Netflix.

YouTube Premium z nową funkcją

Możliwość pobierania materiałów na dysk lokalny przy wykorzystaniu YouTube Premium była możliwa jedynie na smartfonach czy tabletach. Teraz funkcję tę otrzymają także posiadacze komputerów PC i laptopów. Dotychczas jedynym sposobem na pobieranie materiałów było wykorzystywanie oprogramowania firm trzecich lub przeznaczonych do tego strony. To jednak nie było zbyt bezpieczne ze względu na potencjalną obecność złośliwego oprogramowania.

youtube premium
YouTube Premium pozwoli na pobieranie materiałów na komputer

Teraz jednak wszystko będzie odbywać się w prosty i bezpieczny sposób. Funkcja na Premium będzie testowana do 19 października tego roku. Pobieranie będzie możliwe za pomocą przeglądarek Opera, Microsoft Edge oraz Google Chrome. Trzeba jednak zaznaczyć, że nie każdy będzie miał dostęp do tej funkcji.

Dołącz do newslettera

Popularne artykuły

Powołania do wojska 2023. Te grupy unikną wezwania. Zobacz

Kryzys na świecie, problemy z inflacją, coraz droższe życie,...

Słuchawki Dyson Zone rodem z Cyberpunk 2077. Cena kosmos!

Z czym kojarzy się Wam ta firma? Zapewne tak...

MŚ 2022 Katar. Holandia w ćwierćfinale po wygranej 3:1 z USA

Poznaliśmy pierwszą reprezentację, która dotarła do ćwierćfinału MŚ 2022...

Sony Xperia 1 IV – audio i aparat to jego największe atuty

Sony Xperia 1 IV była dla mnie niesamowicie ciekawym...

Unia zdecydowała. Wszyscy mają mieć USB-C. iPhone też

Czyżby nadchodził koniec ery złącza Lightning? Wydaje mi się,...


Karol Snopek
Karol Snopek
Sport i nowe technologie to dziedziny, w których czuję się najlepiej. Nie widzę świata poza Boston Celtics i tym co dzieje się w NBA. Wielki fan J. Cole i muzyki spod gatunku R'n'B!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!