Najlepsze zwiastuny Super Bowl – czyli zapowiedzi filmowe 2020

Super Bowl jest najbardziej oczekiwanym dniem przez fanów futbolu amerykańskiego. Co roku w lutym podczas finału playoffów NFL mierzą się dwie najlepsze drużyny, które pozostały niepokonane w rozgrywkach posezonowych jednej z najbardziej popularnych lig świata. Poza wiernymi fanami z USA, rozgrywki przyciągają wielu fanów z innych kontynentów. Popularność ligi wzrosła w ostatnich latach do takiego stopnia, że organizowane są mecze sezonu regularnego nawet w Londynie. Dzięki temu NFL promuje się w krajach europejskich i przyciąga coraz więcej fanów. Jednak największy rozgłos na przestrzeni lat zyskała właśnie dzięki Super Bowl. Jednym z powodów jest coroczny „Halftime show”. W tym roku padło na Jenifer Lopez i Shakirę. Oprócz show wiele osób czekało na zapowiedzi filmowe 2020.

Najwięcej oglądających osób zainteresowanych jest jednak reklamami oraz zwiastunami nowych filmów i seriali. Niektórzy co roku włączają telewizor tylko po to, by zobaczyć zapowiedzi najbardziej oczekiwanych premier roku. W tym roku mega premier i wielkich powrotów nie zabraknie! Sprawdźcie zapowiedzi filmowe 2020.

W 2020 mega premier i wielkich powrotów nie zabraknie!
Zapowiedzi filmowe 2020. Na dużym ekranie zobaczymy między innymi film Szybcy i Wściekli 9 (2020)

F9 – Szybcy i Wściekli 9 (2020)

Oczywiście musiał mieć miejsce zwiastun najnowszej części Szybkich i Wściekłych. To już dziewiąta część sagi i tak jak w poprzednich nie zabraknie wybuchów oraz szybkich samochodów. Na ekranie zobaczymy również nową postać, w którą wcieli się John Cena. Będzie on grał brata Dominika Toretto. Film pojawi się w kinach 22 maja.

Zapowiedzi filmowe 2020 – Top Gun: Maverick (2020)

Wielki powrót Toma Cruza do roli Mavericka, w którego wcielił się w 1986 roku! Po 24 latach najlepszy pilot wraca na ekrany i na pewno nie zabraknie podniebnych akrobacji. Światowa premiera odbędzie się 24 czerwca, a u nas znajdzie się on w kinach 17 lipca.

No Time To Die (2020)

Ostatni raz w rolę agenta 007 wcieli się Daniel Craig. Wiernych fanów w kolejkach po bilety na pewno nie zabraknie. Film swoją premierę będzie miał 2 kwietnia, a na nasze ekrany trafi dzień później.

Black Widow (2020) – zapowiedzi filmowe 2020

Czarna wdowa pojawi się w kinach 1 maja i patrząc na powodzenie poprzednich filmów z uniwersum Marvela, na pewno znajdzie się na szczytach boxofficów.

A Quiet Place Part II (2020)

Pierwsza część stała się hitem oraz została wychwalana przez krytyków. Na ekranie mogliśmy zobaczyć rodzinę ukrywającą się przed wrażliwymi na dźwięk potworami. W drugiej części zobaczymy historię głownych bohaterów oraz dowiemy się skąd na ziemi wzięły się te stworzenia. Film swoją premierę będzie miał 20 marca (Polska).

Mulan (2020) – zapowiedzi filmowe 2020

Animacja Disneya ma wielu wiernych fanów, którzy na pewno wybiorą się do kina by zobaczyć filmową wresję swojej ulubionej bajki. Opowiada ona historię kobiety o imieniu Hua Mulan, która przebrana za mężczynę zaciąga się do cesarskiej armii. Polska premiera odbędzie się 27 marca.

The Spongebob Movie: Sponge On The Run (2020)

Nasza ulubiona gąbka, żyjąca w ananasowym domku pod wodą na ekranach pojawi się 22 maja. Bajkowa postać w filmie z aktorami może być ciekawym rozwiązaniem.

Minions: The Rise Of Gru (2020) – zapowiedzi filmowe 2020

Uwielbiane przez miliony dzieci Minionki wracają na ekrany. Polska premiera odbędzie się 24 czerwca i możemy się spodziewać kin przepełnionych dziećmi wraz z rodzicami, którzy pójda zobaczyć swoich ulubionych rozrabiaków.

Marvel na Disney+

Na platformie Disney+ pojawią się nasze ulubione postacie Marvela. The Falcon stanie u boku Winter Soldiera, zobaczymy duet Wanda i Vision oraz wielki powrót będzie miała postać Lokiego. Niestety na tą chwilę nie znamy oficjalnych dat premier.

MOŻE CIĘ ZAINTERESOWAĆ
Apple iPhone 11 Pro
Apple iPhone 11 Pro śledzi nas nawet wtedy, gdy zablokujemy GPS