Zobaczycie gameplay z Horizon: Forbidden West na PS5. Jest pięknie!

Kilka dni temu, Sony zapowiedziało 20-minutowy film z rozgrywki nadchodzącej gry Horizon: Forbidden West działającej na konsoli PlayStation 5. Po obejrzeniu materiału można powiedzieć jedno – wow, ale to jest dobre!

Horizon: Frobidden West prezentuje się fantastycznie

Na wideo z rozgrywki gry Horizon: Forbidden West czekali wszyscy fani Sony. Nie chodziło tylko o zobaczenie tego jak będzie prezentował się nadchodzący tytuł. Gra, która zostanie pokazana w drugiej połowie 2021 roku pokazała, co tak naprawdę potrafi konsola PlayStation 5. Do tej pory nie mogliśmy zobaczyć pełnych możliwości japońskiej konsoli nowej generacji.

Przeczytaj także: Sony celuje wysoko! PlayStation 5 ma się sprzedawać lepiej niż PS4

Reklama

Przez przeszło 14 minut, na którym widzimy jak główna bohaterka walczy ze swoimi przeciwnikami, możemy zobaczyć jak świetną grafikę zaoferuje gra. Piękne kolory, zróżnicowana flora i fauna oraz cała mechanika świata, sprawiają, że na Horizon: Forbidden West czekamy z niecierpliwością!

Fabuła przeniesie nas na zupełnie nowe tereny

Na gameplay’u z gry możemy zobaczyć ponownie główną bohaterkę tej postapokaliptycznej historii, Aloy. Tym razem, ze zniszczonych terenów Utah, Kolorado i Północnej Arizony, główna bohaterka będzie musiała zmierzyć się z niebezpiecznymi terenami Pacyfiku. W nowej odsłonie, gra wprowadzi wiele nowości, a główną z nich będzie możliwość walki pod wodę.

Horizon: Forbidden West na PlayStation 5 Którą konsolę PS5 kupić?
Aloy, główna bohaterka gry, ponownie zmierzy się z niebezpiecznymi terenami postapokaliptycznego świata!

Zadaniem Aloy będzie odkrycie tajemniczej plagi, która zabarwia oczy mechaniczne zwierzęta na kolor czerwony. Przez to stają się one bardziej agresywne. Oczywiście, gracze będą mogli korzystać z nowych broni czy holograficznego spadochrony, który Aloy wykorzystuje do walki z robotami.

Niestety, Sony i studio Guerilla Games nie zdradzili dokładnej daty premiery nowej gry Horizon: Forbidden West.

Dodaj komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Reklama