Kilka dni temu, Sony zapowiedziało 20-minutowy film z rozgrywki nadchodzącej gry Horizon: Forbidden West działającej na konsoli PlayStation 5. Po obejrzeniu materiału można powiedzieć jedno – wow, ale to jest dobre!

Horizon: Frobidden West prezentuje się fantastycznie

Na wideo z rozgrywki gry Horizon: Forbidden West czekali wszyscy fani Sony. Nie chodziło tylko o zobaczenie tego jak będzie prezentował się nadchodzący tytuł. Gra, która zostanie pokazana w drugiej połowie 2021 roku pokazała, co tak naprawdę potrafi konsola PlayStation 5. Do tej pory nie mogliśmy zobaczyć pełnych możliwości japońskiej konsoli nowej generacji.

Przeczytaj także: Sony celuje wysoko! PlayStation 5 ma się sprzedawać lepiej niż PS4

Przez przeszło 14 minut, na którym widzimy jak główna bohaterka walczy ze swoimi przeciwnikami, możemy zobaczyć jak świetną grafikę zaoferuje gra. Piękne kolory, zróżnicowana flora i fauna oraz cała mechanika świata, sprawiają, że na Horizon: Forbidden West czekamy z niecierpliwością!

Fabuła przeniesie nas na zupełnie nowe tereny

Na gameplay’u z gry możemy zobaczyć ponownie główną bohaterkę tej postapokaliptycznej historii, Aloy. Tym razem, ze zniszczonych terenów Utah, Kolorado i Północnej Arizony, główna bohaterka będzie musiała zmierzyć się z niebezpiecznymi terenami Pacyfiku. W nowej odsłonie, gra wprowadzi wiele nowości, a główną z nich będzie możliwość walki pod wodę.

Horizon: Forbidden West na PlayStation 5 Którą konsolę PS5 kupić?
Aloy, główna bohaterka gry, ponownie zmierzy się z niebezpiecznymi terenami postapokaliptycznego świata!

Zadaniem Aloy będzie odkrycie tajemniczej plagi, która zabarwia oczy mechaniczne zwierzęta na kolor czerwony. Przez to stają się one bardziej agresywne. Oczywiście, gracze będą mogli korzystać z nowych broni czy holograficznego spadochrony, który Aloy wykorzystuje do walki z robotami.

Niestety, Sony i studio Guerilla Games nie zdradzili dokładnej daty premiery nowej gry Horizon: Forbidden West.