...

Acer rozdaje hulajnogi i laptopy. Trzeba się spieszyć

Popularny producent sprzętu komputerowego postanowił nieco inaczej podejść do tematu Black Friday. Pisząc wprost: Acer rozdaje hulajnogi i laptopy klientom. Jeśli planujecie zakup sprzętu dla graczy – chodzi tu o modele Predator, możecie zostać szczęśliwym posiadaczem dodatkowego gadżetu. Trzeba się jednak spieszyć.

Od dziś, 21.11.2022 można otrzymać laptopa Acer Chromebook 315 lub hulajnogę Acer Series 3 Escooter AES013. Jak je zdobyć? To proste. Wystarczy wybrać się do Media Expert po jeden z modeli Predator, a następnie zarejestrować się na stronie acer-promocje.pl. Jeśli się nam uda, otrzymamy laptopa lub hulajnogę. Warto zauważyć, że promocja dotyczy dwustu klientów, którzy kupią sprzęt taki jak np. PC-ty Orion 7000, Orion 5000, Orion 3000 oraz laptopy Helios 300, Triton 500, Triton 300 SE oraz Triton 300. Szczegółowe informacje znajdziecie na podanej wyżej stronie.

Acer rozdaje hulajnogi i laptopy. Trzeba się spieszyć
Acer rozdaje hulajnogi i laptopy. Trzeba się spieszyć

Acer rozdaje hulajnogi i laptopy. Trzeba się spieszyć. Otrzyma je dwustu klientów

Ale jak to, hulajnogi? A tak to! Producent stwierdził, że „wejdzie na rynek”, który nie kojarzy się z Acerem. A jednak, marka chce spróbować czegoś nowego, dlatego na rynku pojawił się model AES013, który ma cechować się zasięgiem do 25 kilometrów. Model ten waży 16 kilogramów i oferuje trzy tryby jazdy z różną prędkością: 6, 10 i 20 km/h. Silnik cechuje się mocą na poziomie 36 V / 250 W. Oczywiście, hulajnogę wyposażono w oświetlenie, 8,5-calowe, gumowe koła, hamulec tarczowy i dodatkowe odblaski. Maksymalne obciążenie wynosi 100 kilogramów.

Acer rozdaje hulajnogi i laptopy. Trzeba się spieszyć
Acer rozdaje hulajnogi i laptopy. Trzeba się spieszyć

Pamiętajmy, że Acer rozdaje hulajnogi i laptopy. No właśnie, z jakim modelem mamy do czynienia? Jest to Chromebook 315, a więc notebook, który został wyposażony w system ChromeOS. W skrócie, jest to biurowy laptop, który sprawdzi się podczas przeglądania stron internetowych oraz pracy biurowej. Tym bardziej, że skoro mamy fabrycznie zainstalowany system Google, możemy od razu korzystać z aplikacji Google Docs. Co ciekawe, jeśli kupimy dostęp do NVIDIA GeForce NOW będziemy mogli grać w niektóre tytuły za sprawą tak zwanego cloud gamingu.

To nie koniec promocji Acer na Black Friday

Producent wymyślił, że rozda dodatkowe sześć hulajnóg wśród fanów marki, którzy lubią kreatywne zabawy. Wystarczy wymyślić mem lub hasło reklamowe związane z Black Friday i przedstawić je na profilach Predator Polska na Instagramie bądź Facebooku. Szczegóły, a jakże, pojawiły się w mediach społecznościowych marki Predator należącej do Acer.

Acer rozdaje hulajnogi i laptopy. Trzeba się spieszyć

Dołącz do newslettera

Popularne artykuły

Infantino nazwany klaunem! Ostre słowa komentatora!

Gianni Infantino nie jest lubianą postacią w świecie piłkarskim....

KIA Stinger odchodzi z rynku. Następca niestety jest elektrykiem.

Następca choć już jest na rynku chwilę to nie...

Test SSD Patriot Viper VPR400 RGB 512 GB. Godny uwagi?

Aby przyspieszyć PC warto zacząć od zmiany nośnika danych....

Polska vs Argentyna. Gdzie oglądać najważniejszy mecz ostatnich lat?

Już dziś reprezentacja Polski rozegra prawdopodobnie najważniejszy mecz w...

Subskrypcja Mercedesa nie jest legalna w Europie.

Ostatnio głośnym tematem stała się subskrypcja Mercedesa na zwiększenie...


Daniel Laskowski
Daniel Laskowskihttp://menworld.pl
Jestem pomysłodawcą magazynu, który właśnie przeglądasz. Miałem okazję pisać treści dla wielu portali internetowych, a także gazet takich jak PC World. Interesuję się nowymi technologiami, motoryzacją (przede wszystkim samochodami, chociaż coraz mocniej patrzę w kierunku motocykli typu bobber) oraz muzyką. Nie skupiam się jednak na jednym gatunku. Słucham zarówno jazzu, jak i muzyki elektronicznej. Na łamach MenWorld.pl zajmuję się zarówno tworzeniem treści, jak i zarządzaniem całym portalem.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj
Captcha verification failed!
Ocena użytkownika captcha nie powiodła się. proszę skontaktuj się z nami!Seraphinite AcceleratorOptimized by Seraphinite Accelerator
Turns on site high speed to be attractive for people and search engines.