Apple Music ze zmianami. Użytkownicy nie będą zadowoleni!

Apple Music to drugi co do wielkości serwis służący do streamowania muzyki. Od momentu swojej premiery platforma ta oferowała trzymiesięczny okres próbny, podczas którego w zupełności za darmo nowi użytkownicy mogą testować usługę. Niestety, to się właśnie zmienia. 

Spore zmiany w Apple Music

Serwis Apple Music zadebiutował na rynku w 2015 roku. To, co do tej pory wyróżniało platformę amerykańskiego giganta z Cupertino na tle innych tego typu usług, był okres próbny. Platforma oferowała trzymiesięczny okres, podczas którego nowi użytkownicy mogli zupełnie za darmo testować możliwości serwisu. 

To musiało się jednak kiedyś zmienić, a amerykańska firma dostosowała się do standardów panujących na rynku. Apple Music będzie oferowało teraz 30 dni próbnego okresu. Firma nie zdecydowała się na większy marketing, mając nadzieje, że zmiana zostanie wprowadzona niezauważenie. W przypadku wprowadzonych zmian warto zaznaczyć, że osoby, które przed ich urzeczywistnieniem rozpoczęły trzymiesięczny okres próbny, dalej będą mogły testować serwis przez ten okres. 

Apple Music ze zmianami.
Platforma będzie od teraz oferować miesiąc okresu próbnego zamiast trzech.

Czy amerykańska platforma dogoni Spotify? 

Apple Music na rynku usług do streamowania muzyki ustępuje jedynie Spotify. Amerykański gigant wprowadził ostatnio bezstratną jakość utworów, co na pewno jest dużym plusem i przewagą nad szwedzkim przedsiębiorstwem. Wprowadzenie miesięcznego okresu próbnego może nie spodobać się wielu osobom.

Przeczytaj także: Spotify i długo nic. Z jakich serwisów muzycznych korzystamy?

To, co jednak nie uległo zmianie to ceny pakietów. Pakiet studencki w Apple Music kosztuje jedynie 9,99 PLN. Pakiet rodzinny, w którym może być maksymalnie 6 osób to koszt 29,99 PLN, zaś pakiet indywidualny to 19,99 PLN miesięcznie. Spotify w dalszym ciągu dominuje rynek serwisów muzycznych, jednak Apple sukcesywnie goni szwedzkiego giganta. Czy w końcu uda się go dogonić?

Źródło: Macrumors

Dołącz do newslettera

Popularne artykuły

A jednak! Intel Arc A770 trafi do sprzedaży! Premiera i ceny

Wczoraj, podczas Innovation Pat Gelsinger, Intel potwierdził cenę i...

CoD Modern Warfare 2 ma ogromny problem. A to tylko wersja beta!

Activision dopiero przygotowuje się do premiery CoD Modern Warfare...

Recenzja Huawei nova 10 Pro – design to jego drugie imię

Smartfon z wyświetlaczem OLED 120 Hz, ładowarką 100W, 8GB...

Melvin Manhoef, legenda K1, kończy sportową karierę

Były przeciwnik Mameda Khalidova, Melvin Manhoef zakończył sportową karierę!...

Kolejny problem Samsunga! Puchnące baterie we flagowcach!

Wygląda na to, że youtuber posługujący się pseudonimem Mrwhosetheboss...
Karol Snopek
Karol Snopek
Sport i nowe technologie to dziedziny, w których czuję się najlepiej. Nie widzę świata poza Boston Celtics i tym co dzieje się w NBA. Wielki fan J. Cole i muzyki spod gatunku R'n'B!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj