BlackBerry nie składa broni! Dostaniemy model z 5G i klawiaturą!

BlackBerry to jeden z tych producentów, którzy lata świetności mają już dawno za sobą. W ostatnim czasie stare telefony tego producenta przestały funkcjonować. Mogło się zdawać, że to już koniec, jednak producent szykuje nowy smartfon. Będzie obsługiwał 5G i posiadał fizyczną klawiaturę!

BlackBerry pracuje nad nowym modelem smartfona

Wraz z nadejściem 4 stycznia wszystkie stare telefony BlackBerry przestały działać. Straciły one bowiem najważniejsze funkcje, takie jak możliwość dzwonienia, wysyłania i odbierania wiadomości, a nawet brak dostępu do sieci Wi-Fi. Mogłoby się zdawać, że jest to początek końca firmy, która jeszcze kilka lat temu była na topie rankingów producentów telefonów.

Przeczytaj także: Masz telefon BlackBerry? Od 4 stycznia będzie bezużyteczny

Nic z tych rzeczy, ponieważ według zapowiedzi producent pracuje nad nowym smartfonem, który ma być połączeniem charakterystycznych cech telefonów BlackBerry i najnowszych trendów na rynku. Mowa tutaj oczywiście o modelu wyposażonym w fizyczną klawiaturę QWERTY oraz obsługę sieci 5G!

Kiedy smartfon zadebiutuje na rynku?

O tym, że BlackBerry pracuje nad nowoczesnym smartfonem z 5G, wiedzieliśmy już od roku. Przedsiębiorstwo przez ostatnie 12 miesięcy nie informowało o tym, co dzieje się projektem. Można było więc uznać, że o nowym telefonie już nie usłyszymy. Okazuje się, że prace nad telefonem trwają. Urządzenie nie zadebiutowało w 2021 roku z powodu ciężkiego okresu korporacji.

Jeśli wierzyć słowom firmy, nowy smartfona BlackBerry z obsługą sieci 5G i fizyczną klawiaturą QWERTY zadebiutuje na rynku już w 2022 roku. Dokładnej daty premiery nie zdradzono. Warto jednak mieć na uwadze to, że podobne słowa padły w zeszłym roku, a końcem końców smartfon nie zadebiutował na rynku w 2021 roku. Większej ilości szczegółów nie znamy i nie można powiedzieć, co zaoferuje urządzenie. Być może będzie to smartfon biznesowy? Byłby to swoisty powrót do korzeni.

Źródło: Gizmochina

Dołącz do newslettera

Popularne artykuły

T-mobile wprowadza swoją markę smartfonów z 5G. T Phone 5G

Według badań wynika, że ponad połowa Polaków korzysta ze...

Walka w budce telefonicznej podczas PRIME Show MMA 3

PRIME Show MMA 3 zachwyca pomysłowością. Walka w budce...

Roger Federer pożegnał się z tenisem! Były łzy wzruszenia.

Po finałowym meczu turnieju pokazowego Laver Cup Roger Federer...

Kolejny problem Samsunga! Puchnące baterie we flagowcach!

Wygląda na to, że youtuber posługujący się pseudonimem Mrwhosetheboss...
Karol Snopek
Karol Snopek
Sport i nowe technologie to dziedziny, w których czuję się najlepiej. Nie widzę świata poza Boston Celtics i tym co dzieje się w NBA. Wielki fan J. Cole i muzyki spod gatunku R'n'B!

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj