BMW X1 xDrive25i

BMW X1 xDrive25i – najmniejszy z rodziny

Podsumowanie

BMW X1 xDrive25i może dać zarówno kierowcy jak i pasażerom bardzo dużo radości z jazdy. Świetnie wyciszone wnętrze, które dodatkowo jest bardzo przestronne jak na małego crossovera. Zarówno silnik jak i skrzynia biegów to połączenie idealne, które oferuje świetne osiągi bez wielkiego zapotrzebowania na paliwo.

Ceny tego modelu zaczynają się od 129700 zł. Możemy więc jeździć X1-ką za 1570 zł brutto w ofercie Comfort Lease. Oczywiście mówimy tu o wersji podstawowej. Testowany xDrive25i kosztuje od 184100 zł, a więc zdecydowanie więcej. Warto dopłacić około 1100 zł za sportową odmianę skrzyni automatycznej, która jest fantastyczna.

No cóż, tanio nie jest. Jednak czy kiedykolwiek BMW było tanie? Wyższa cena crossovera z Bawarii rekompensowana jest naprawdę bardzo dobrą dynamiką, wysokim komfortem podróżowania i cóż, prestiżem marki. Osobiście wybrałbym większą wersję, ponieważ preferuję duże SUV-y, jednak klienci poszukujący małego, miejskiego auta z właściwościami terenowymi będą zadowoleni z wyboru X1. Warto udać się do salonu na jazdę testową, aby przekonać się na własnej skórze jak fajnym autem jest bohater tego testu. Jeśli uda się Wam pojeździć X1-ką dajcie znać w komentarzach co o niej sądzicie.